Wynik Cowboys vs. Colts: Cztery straty w drugiej połowie zmuszają Dallas do zdobycia bramki Indy

Cowboys przenieśli się na 9-3 w sezonie po pokonaniu Colts, 54-19, w niedzielę wieczorem.

Indy dał Dallas bieg, zdobywając 10 punktów w pierwszych dwóch posiadłościach, aby objąć wczesne prowadzenie. Cowboys zdołali zainicjować dwa przyłożenia, aby wyjść na prowadzenie, ale Colts mieli szansę wejść do przerwy z zaskakującą przewagą, zwłaszcza po tym, jak Stephen Gilmore pokonał Daka Prescotta na trzy minuty przed końcem. Drugi kwartał. Jednak Matt Ryan i spółka. W tym posiadaniu zdobyli tylko jednego gola z gry, a starszy rozgrywający rzucił kilofem w następnej akcji, która doprowadziła Dallas do 8 przyłożeń z serii pięciu meczów przed przerwą.

W drugiej połowie Indianapolis ponownie otworzył wynik po złapaniu przyłożenia przez Aleca Pierce’a z 15 jardów. Kowboje wchłonęli uderzenie i odpowiedzieli w ataku 75-jardowym przyłożeniem. W tym momencie obrona zrobiła resztę, zmuszając cztery proste obroty w Indianapolis do odepchnięcia gry.

Dak Prescott wykonał 20 ze swoich 30 podań na 170 jardów, trzy przyłożenia i jedno przechwycenie. Tony Pollard i Michael Gallup dwa razy znaleźli się w strefie końcowej. Z kolei Matt Ryan miał 21 z 37 rzutów na 233 jardy, dwa przyłożenia i trzy przechwyty.

Stąd Dallas będzie kręcić się wokół stadionu AT&T i czekać na Houston Texans na niedzielny mecz 14. tygodnia. Jeśli chodzi o Colts, odejdą w 14. tygodniu, zanim wyruszą w drogę, by zmierzyć się z Wikingami w Minnesocie w 15. tygodniu, aby rozpocząć ostatni odcinek sezonu regularnego 2022.