Wynik Heat vs Celtics: aktualizacje meczów NBA na żywo, gdy Boston pokonał Miami w czwartym meczu wschodnich finałów

Finały Konferencji Wschodniej między Boston Celtics i Miami Heat były stresującą passą, która dotknęła obie strony. Każda drużyna doznała wielu kontuzji w fizycznej walce w trzech meczach. The Heat objął prowadzenie 2-1 po pokonaniu Game 3 w Bostonie, aby odzyskać przewagę na własnym boisku. Celtics będą próbować odbić się w poniedziałkowy wieczór w grze 4 TD Garden. Boston dominuje w pierwszej połowie 57:33, a ich obrońcy zapełniają Miami, oddając tylko 28,2 procent strzału z boiska.

Drużyna Miami została wyeliminowana w sobotę dzięki potężnym strzałom i dominującemu uderzeniu Pam Adebayo, która w pierwszych dwóch meczach była cicha. Jimmy Butler przegrał całą drugą połowę z powodu bólu kolana, ale znalazł sposób, aby utrzymać się na wygranej 109-103. Celtics zmniejszyli stratę tylko o jeden punkt na czwartym etapie, ale nie mogli objąć prowadzenia w grze, w której ciągnęli drut do drutu. Jilin Brown pokonał wszystkich strzelców z 40 punktami. Tymczasem Jason Tatum ciężko zmagał się z boisku, zdobywając zaledwie 10 punktów w strzale 3 do 14. Trzeci z Celtics Robert Williams wróci z obolałego kolana, ale Marcus Smart będzie siedział ze skręconą kostką… i Heat opuści szóstego zawodnika roku Tyler Hero , który został zwolniony z powodu kontuzji uda. Oto jak oglądać mecz 4.

Śledź poniżej wszystkie aktualizacje w czasie rzeczywistym między Miami a Bostonem.

READ  Cubs rozpoczynają wiosenne treningi pod okiem Cody’ego Bellingera, podczas gdy wolny agent wciąż góruje nad wszystkim