Wynik Jets vs. Bills: aktualizacje na żywo, śledzenie gier, statystyki, najważniejsze wydarzenia, analiza dla 9 tygodnia gry AFC East

Przez cały sezon Bills w większości byli w stanie przezwyciężyć skłonność do strat. Zdarzyło się to ponownie w pierwszej połowie niedzielnego meczu z Jets. Po rzuceniu przechwycenia na pierwszym podjeździe Billów, rozgrywający Josh Allen ograniczył kłopoty, rzucając się na dwa przyłożenia, dając Buffalo prowadzenie 14-10 do przerwy.

Drugie przyłożenie Allena – 36 jardów, podczas którego wyszedł nietknięty po znalezieniu luki po lewej stronie swojej ofensywnej linii – dał Billsowi prowadzenie 14-3, a do przerwy pozostało 6:30. Jets skontrował z najlepszym napędem połowy, gdy sześć jardów przyziemienia Michaela Cartera ograniczył 13-play, 75-jardowy napęd. Ofensywa Nowego Jorku została wywołana w pierwszej połowie przez debiutanta Garretta Wilsona, który złapał sześć podań na 65 jardów, w tym 24 jardów na ostatnim podjeździe Jets.

Allen rzucił na 163 jardy i prowadził obie drużyny z 61 jardami pędząc w pierwszej połowie. Zazwyczaj Allen łapał pięć podań do Stefona Diggsa na 93 jardy, w tym trzy chwyty za klucze podczas drugiego uderzenia bramki Billów. Przechwycenie Allena nastąpiło po przejściu do ciasnego końca Dawsona Knoxa głęboko w terytorium Jets. Przepustkę sfałszował Jordan Whitehead, który miał 13. wymuszoną stratę w sezonie w Nowym Jorku. Jest to 13. obrót ustawami wyborczymi.

Która drużyna zwycięży? Zajrzyj na naszego bloga na żywo po inauguracji, aby uzyskać aktualizacje na żywo, najciekawsze momenty i analizy z całej gry. Oglądaj mecz na CBS i streamuj na Paramount+ (Kliknij tutaj)

READ  Tornado w okolicach Los Angeles jest najsilniejsze w regionie od 40 lat – oś czasu