Wynik Mets vs Padres: Nowy Jork utrzymuje sezon przy życiu, trzeci mecz za Jacobem Degromem, strajki na czas

New York Mets doczekali się kolejnego dnia. Sobotnia noc zmusiła Mets do gry 3 w grze Wild Card Series z San Diego Padres z wygraną 7-3 w grze 2 (Wynik kwadratowy). Mecz był bliższy niż wynik końcowy, który mógłby ci się wydawać – Nowy Jork nie wyłamał swoich drzwi aż do siódmej rundy. Mecz nigdy nie był oddzielony więcej niż jednym w pierwszych sześciu i pół rundach, a San Diego doprowadziło do remisu w dziewiątej rundzie.

Jacob deGrom zrobił to, czego nie mógł Max Scherzer w grze 1, i to zamknął San Diego i przekazał różnicę Bullpenowi. Pozwolił na dwa przejazdy w sześciu rundach i trafił osiem. Wielkie hity, które umknęły Metsowi w pierwszej grze i na początku drugiej gry, dotarły do ​​środkowych rund i postawiły Nowy Jork w pozycji do rozegrania kolejnej gry.

Seria Wild Card jest najlepsza z całej trójki, więc Sunday’s 3 polega na wygraniu lub powrocie do domu. Oto cztery notatki z wygranej drugiej gry w Nowym Jorku.

Lindor i Alonso przybyli

Francisco Lindor i Pete Alonso mieli ogólnie doskonały sezon, chociaż ostatnio byli nieproduktywni w kilku meczach. Razem zdobyli 5 za 23 (0,214) podczas swojego przeczesywania w Atlancie w zeszły weekend, a następnie zdobyli 1 za 7 w przegranym meczu 1. Lindor i Alonso nie byli jednak jedynymi winowajcami w pierwszym meczu, ponieważ są dwoma największe gwiazdy, więc mieli największe przeboje.

Obaj gracze przybyli w razie potrzeby w drugiej grze. Lindor otworzył wynik swoim pierwszym singlem przeciwko Blake’owi Snellowi, dając Metsowi wczesną przewagę, której desperacko potrzebowali po przegranej pierwszej grze. Następnie, w piątej rundzie, Alonso na zawsze dał New Yorkowi prowadzenie solo Homera. Nastąpiło to natychmiast po wyrównaniu Padresa w poprzedniej połowie.

Wszystko, co powiedział Lindorowi i Alonso, to to, że wygrali 3 na 7 z dwoma home runami i trzema spacerami w drugim meczu. Inna wielka nowojorska gwiazda – Jacob Degrom – zdołała wygrać osiem w sześciu rundach. W pewnym momencie siedmiu z trzynastu strzelców dotarło do bazy przeciwko DeGrumowi w środkowej rundzie, ale w końcu zrobił to, co musiał i dał prowadzenie najlepszym obserwatorom Mets.

READ  Jacob Degrom opuszcza dzień otwarcia

Jedno trafienie to za dużo dla Snella

Biorąc wszystko pod uwagę, mogło być gorzej. Leworęczny Padres Blake Snell potrzebował 90 trafień, aby uzyskać 10 trafień i pozwolił 10 z 19 uderzających, z którymi miał do czynienia, dotrzeć do bazy. Rozpoczął czwarte miejsce chodzeniem tyłem do tyłu, a po tym, jak uderzający numer 9 nie był w stanie trafić, trener Padres Bob Melvin utknął ze Snellem w walce z Brandonem Nemo.

Ten ruch się odwrócił. Nimmo uderzył pierwszy pojedynczy rzut w lewo, aby zdobyć wynik i dać Metsowi prowadzenie 2-1. Nimmo wygrał 3 za 3 z trzema piosenkami na przeciwległym polu przeciwko Snellowi.

Nick Martinez zastąpił Snella i przetrwał rolę bez dalszych szkód. Klasyczny kanister do przyklejenia do jednego bardzo wysokiego dzbanka. Snell pracował przez całą noc – znowu 10 startów i 10 graczy – a Melvin próbował ukraść jeszcze jednego w meczu od lewej do obrońcy, mimo że Nemo przez całą noc wykonywał dobre, produktywne flipy.

Gresham znów kopie głęboko

Kilka lat temu Trent Gresham wyglądał jak przyszły All-Star. Jednak jego gra spadła w ciągu ostatnich dwóch lat, aw tym sezonie osiągnął najniższy wynik z wynikiem 0,184/0,284/0,341. Obejmuje 0,177/0,289/0,333 po prawej stronie i 0,107/0,167/0,179 w sierpniu i wrześniu. Gresham miał okropny sezon regularny.

Tak więc, naturalnie, Grisham uderzył u siebie przeciwko dwóm najlepszym na świecie melonikom w swoich pierwszych dwóch meczach po sezonie w San Diego. Max Scherzer wziął go głęboko w grze 1, a następnie uzyskał deGrom w grze 2. To wcale nie jest zły wynik (przy 100,3 mil na godzinę, to najszybszy hit Padre dla Homera od czasu uruchomienia Statcast 2015). Czapki z głów dla Grishama:

Pomiędzy jego błędem w Wild Card Game w grze NL Wild Card w 2019 roku a jego potyczkami z Scherzerem i deGromem w ciągu ostatnich dwóch dni, Grisham umocnił swoją pozycję jako agent chaosu po sezonie. Z całą powagą miał okropny sezon regularny, ale wszyscy zaczęli październik z czystym kontem i Gresham na tym skorzystał.

READ  Grupy wsparcia kobiet uciszają dominację transpłciowej pływaczki Leah Thomas w turniejach NCAA

Diaz skończył siedem lat

Menadżer Mets, Buck Showalter, nie zamierzał pozwolić na zakończenie sezonu swojej drużyny bez ponownego użycia swojego najlepszego zbawcy. Poszedł do Edwina Diaza w siódmej rundzie drugiej gry. Showalter użył Diaza przeciwko najlepszym zawodnikom drugiej drużyny w ósmej inningu kilka razy w sezonie zasadniczym (z kimś innym oszczędzającym), ale nigdy nie przeszedł do Diaza tak wcześnie, jak w siódmym.

W meczu wygranym lub u siebie wszystko jest na stole, a Diaz został sprowadzony, aby zmierzyć się z hitters 8-9-1 w siódmym inningu. To był pierwszy raz, kiedy grał w dziewięciomeczowym meczu od 2 sierpnia 2020 roku. Diazowi udało się wywalczyć singli i przejść na siódme miejsce na 19 stadionach, w tym na niebezpiecznej emeryturze Juana Soto.

Przestępstwo dało Showalterowi możliwość usunięcia Diaza. Adrian Morragon załadował bazy bez żadnych obwodnic, a Mety leciały na czterech kursach zamykających na dole siódmego. Jeff McNeill miał podwójne uderzenie, Eduardo Escobar pojedyncze, a Daniel Fogelbach podwójne uderzenie. To dało Metsowi pozornie wygodne prowadzenie 7-2.

Najwyraźniej wynik 7-2 nie był wystarczająco wygodny. Diaz wrócił na skocznię na ósmym miejscu i odniósł dwa zwycięstwa na dziewięciu kortach, zanim przekazał mecz Adamowi Ottavino. Pozwolenie Díazowi na dalsze prowadzenie przez pięć meczów, gdy masz kolejny mecz eliminacyjny w ciągu 24 godzin, to kolejne przypuszczenie, ale z nadchodzącym sezonem rozumiem. Lepiej dmuchać na zimne.

Przykład: San Diego przyniosło wyścig pegów na planszę o dziewiątej! Ottavino przestrzegał zasad i został zmuszony do biegu z uderzeniem i trzema biegami. Seth Lugo ostatecznie zmusił Josha Bella do ukończenia gry. Można się zastanawiać, czy Diaz zostanie w jakikolwiek sposób zhakowany w trzeciej grze. Niedługo się dowiemy.

Następna

Gra 3. Zwycięzca rusza do walki z Dodgersami w NLDS, a przegrany wraca do domu na zimę. Byłby to Joe Musgrove (10-7, 2.93 ERA) przeciwko Chrisowi Bassettowi (15-9, 3.42 ERA). To jedyny mecz w niedzielnym harmonogramie. Pierwsza prezentacja zaplanowana jest na 19:07 ET.

READ  Trenerka koszykówki kobiet Rutgers Hall of Fame C-Vivien Stringer ogłasza przejście na emeryturę po 50 sezonach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.