Wyniki finałowej czwórki kobiet w 2022 r.: Karolina Południowa i Jukon wygrywają, zagraj w niedzielę o mistrzostwo kraju

Turniej kobiet NCAA 2022 został zredukowany do dwóch drużyn: Południowej Karoliny i Yukonu. Camcocks i Husky odnieśli po cztery finałowe zwycięstwa w piątek w Minneapolis, ustanawiając w niedzielę narodowe mistrzostwa z gwiazdami.

Numer typu wire-to-wire w Południowej Karolinie, AP. Drużyna 1 rozpoczęła ostatnią, czwartą grę przeciwko numerowi 1 w rankingu Louisville na środku tabeli. Mecz był prawdziwym starciem Gigantów, ponieważ obie drużyny weszły do ​​​​meczu, wygrywając dwucyfrowe we wszystkim poza jednym z ich serii jednomeczowych. Gamecox znalazł się na szczycie tabeli 72-59, aby osiągnąć drugie mistrzostwo kraju w ciągu ostatnich pięciu lat.

Mistrzostwa kraju zostały zablokowane po tym, jak UConn pokonał obrońcę tytułu mistrza kraju Stanford. Paige Bueckers z UConn zdobyła 14 punktów w meczu, co dało Cardinale prowadzenie 63-58.

Oto, co wydarzyło się w każdym z czterech ostatnich meczów.

  • Trzy dni po tym, jak Nicemith zdobył nagrodę Gracza Roku, Alia pokazała, że ​​Boston zasłużył na ten zaszczyt, dominując w wygranym 72-59 z Louisville. Pomimo zmierzenia się z deblami i trzema zespołami, Boston prowadził w Południowej Karolinie z 23 punktami, w tym 18 zbiórkami i czterema asystami. Karolina Południowa ma szansę zdobyć swój pierwszy krajowy tytuł od 2017 roku. Emily Engstler z Louisville miała 18 punktów, dziewięć zbiórek i cztery kradzieże w mistrzowskiej nieudanej próbie.
  • Gwiazda UConn, Paige Bueckers, zdobyła 14 punktów przed końcem z czterema zbiórkami i pięcioma asystami, pokonując obrońcę tytułu mistrza kraju Stanford 63-58. Równie ważny dla defensywnego sukcesu Husky’ego był Stanford, który w ostatniej minucie wkroczył na odległość dwóch punktów, ale był krótki – strzelił 35,4% poza boisko i wykonał tylko 4 z 23 3-punktowych prób. UConn poszukuje teraz swojego pierwszego krajowego tytułu od 2016 roku przeciwko numerowi 1 w rankingu Południowej Karolinie.

2022 Women NCAA Konkurencyjny harmonogram telewizyjny, wyniki

Wschód przez cały czas | Harmonogram turniejów NCAA

(1) Karolina Południowa 72, (1) Louisville 59 19:00 | ESPN
(2) Jukon 63, (1) Stanford 58 21:30 | ESPN
READ  Zamyka amerykańską ambasadę w Kijowie, przenosi pozostałych ambasadorów na zachód w obawie przed rosyjską inwazją

Mistrzostwa Krajowe 2022 będą transmitowane na ESPN w niedzielę o 20:00, a mecz będzie można streamować na fuboTV (Spróbuj za darmo)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.