Yankees przejmują Josha Donaldsona i Isaiaha Keenera Valivę od bliźniaków Gary’ego Sancheza i Jio Urcella

Yankees i Twins wpadli w ogromną ofertę, którą zobaczysz Josh Donaldson A Izajasz Keener Valiva Udaj się na Bronx, donosi Jeff Bassan z ESPN (Link do Twittera). łapacz Ben Rortvedt Jest także częścią powrotu Yankees, według Kena Rosenthala z The Athletic (przez Twitter). łapacz Gary Sanchez i gracz Jiu Orchila Jadą do Minnesoty, według Johna Heymana z MLB Network (Link do Twittera).

Mimo to Donaldson jest winien 50 milionów dolarów z pozostałego kontraktu Mark Vinsand MLB.com Donosi, że Jankesi pochłaniają całą pensję. Donaldson ma klauzulę o braku porozumienia dla pięciu drużyn, chociaż nie wiadomo, czy Yankees są jednym z pięciu klubów na jego liście, czy też zrezygnował z klauzuli dotyczącej lotu do Nowego Jorku. Yankees zapłacą 2 miliony dolarów premii za zatrudnienie w związku z transakcją, a jeśli zostanie przeniesiona, 16-milionowa opcja klubowa Donaldsona na 2024 r. stanie się teraz opcją wzajemną z wykupem 6 milionów dolarów, a nie 8-milionowym.

Ta gigantyczna umowa przyniosła zmianę w składzie obu drużyn, a kadencja Keenera Valivy w Minnesocie kończy się już po jednym dniu. Bliźniacy nabyli Kiner-Falefa od Rangers dla Mitcha Garvera dopiero w sobotę, ale teraz były Złoty Glover został obalony w znacznie więcej niż tylko umowie, w której bliźniacy przenoszą dużą pensję ze swoich książek. Kolejne odwrócenie może być nieuchronne, jak Bob Nightingale z USA Today Tweety Minnesota nie jest zainteresowana zatrzymaniem Sancheza.

Po zimie spekulacji na temat tego, jak Yankees potraktują swoją ziemię, Bronx Bombers zainstalowali Donaldsona jako swojego codziennego trzeciego bazowego, a Kiner-Falefa jako nową krótką trybunę. (Nowy Jork był powiązany z IKF na początku tej zimy, więc zespół w końcu go wylądował nawet po krótkim postoju w Minnesocie.) DJ LeMahieu może pływać między pierwszą a drugą bazą, dzieląc czas z Gleyberem Torresem w Keystone i Lukiem Voitem, który początkowo stacjonował. Miejsce DH to także możliwość przyznania rakiet graczom, w zależności od tego, ile czasu Giancarlo Stanton może obsłużyć.

READ  Harmonogram Mistrzostw Świata 2022 — 1/8 finału, kalendarz, harmonogram meczów, wsporniki

Więcej nadchodzi….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *