YouTube TV traci wszystkie kanały należące do ESPN, ABC i Disney

Getty Images | Obrazy SOPA

Klienci YouTube TV utracili dostęp do wszystkich kanałów należących do Disneya, w tym ESPN i ABC, ponieważ firmy nie zgodziły się na nową umowę przed wygaśnięciem poprzedniej ostatniej nocy. Klienci YouTube TV automatycznie otrzymają zniżkę w wysokości 15 USD miesięcznie, o ile kanały Disneya są wyłączone, co zmniejsza podstawowy koszt projektu z 65 USD do 50 USD.

„Członkowie, ciężko pracowaliśmy, aby tego uniknąć, ale nie mogliśmy osiągnąć uczciwej umowy z Disneyem” – YouTube TV Powiedział. „Od 17 grudnia z przykrością informujemy, że nie wszystkie kanały należące do Disneya są w YouTube TV. Obniżymy naszą cenę o 15 USD miesięcznie, gdy treści Disneya znikną z naszej witryny. Nie możemy się doczekać kontynuacji rozmowy z Disneyem i przekształcanie treści dla Ciebie”.

Lista kanałów w YouTube TV obejmuje teraz wszystkie lokalne kanały ABC, ABC News Live, Disney Channel, Disney Junior, Disney XD, Freeform, FX, FXX, FXM, National Geographic, National Geographic Wild, ESPN, ESPN2, ESPNU, ESPNEWS. , SEC Network i ACC Network. YouTube TV opublikował szczegółowe informacje na temat przyznawania kredytów Ta strona internetowa.

„Jeśli chcesz nadal oglądać niektóre treści Disneya, zarejestruj się w ich własnej usłudze, The Disney Bundle. Oferują 13,99 USD miesięcznie, zgodnie z własnymi warunkami” – powiedział YouTube TV.

Gwarancja ceny YouTube TV

My Zgłoszone kilka dni temu, należąca do Google telewizja YouTube szukała od Disneya losu najbardziej pożądanego narodu (MFN). „Podobnie jak wszyscy nasi partnerzy, zachęcamy Disneya do traktowania YouTube TV jak każdego innego dostawcy telewizji – oferując nam ten sam poziom usług we wszystkich kanałach Disneya, dopóki ich nie przejmiemy” – powiedział YouTube.

READ  Liczba nowych bezrobotnych spadła w zeszłym tygodniu

W innym niedawnym kontrowersji YouTube TV prawie stracił swoje kanały NBCUniversal. Ale jeśli tak, YouTube i NBC zgodziły się na krótkie przedłużenie, aby uniknąć przerwy w dostawie prądu po wygaśnięciu pierwotnej umowy, a następnie Utworzyłem nową wieloletnią umowę.

Nie ma przedłużenia, aby zapobiec przerwie w trwającym sporze między YouTube TV a Disneyem, ale obie firmy powiedziały, że nadal mają nadzieję na zawarcie nowej umowy.

„Nadal negocjujemy z Google YouTube TV. Niestety, odmówili oni zawarcia z nami rozsądnego porozumienia w zakresie warunków rynkowych” – powiedział Disney w oświadczeniu skierowanym do organizacji informacyjnych. „W rezultacie nasze niezrównane sieci portfolio mają dostęp do naszych sieci, w tym sieci ABC, ESPN, kanałów Disney, Freeform, sieci FX i krajowych kanałów geograficznych, a także gier na żywo i wiadomości oraz rozrywki dla dzieci, rodziny i publiczności. 39; jesteśmy gotowi do jak najszybszego osiągnięcia równego porozumienia z Google, aby zminimalizować niedogodności dla odwiedzających. Mamy nadzieję, że Google dołączy do nas w tym wysiłku”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *