Z przecieku wynika, że ​​potwierdzono datę premiery Baldur’s Gate 3 na Xboksie

Baldur’s Gate 3 ukaże się na Xboxie 6 grudnia 2023 roku.

Tak twierdzi przeciekający eXtas1z mówi że „Jeśli testy będą kontynuowane zgodnie z planem”, ta data jest „obecnie wyznaczoną przez Larian wersją gry na konsolę Xbox”.


24 rzeczy w Baldur’s Gate 3, które przegapiłeś (nawet jeśli w to grałeś) – Baldur’s Gate 3 Sekrety + szczegóły.

Jak zauważył r/GamingLeaksandPlotkieXtas1s ma całkiem niezłe doświadczenie w ustalaniu dat premiery przed ogłoszeniem, a wcześniej podawało nam datę premiery Forza Motorsport, zanim Xbox oficjalnie ją potwierdził.

Jak zawsze, to ogłoszenie zawiera zwykłe zastrzeżenia i nie można go uważać za świętość, dopóki nie otrzymamy oficjalnego potwierdzenia, ale jeśli nie możecie się doczekać debiutu na Xboxie, być może zechcecie zarezerwować wakacje z wyprzedzeniem na początek grudnia. Wiesz, że. w razie czego.

Gracze Baldur’s Gate 3 obmyślili sposób na zrekrutowanie złego towarzysza do dobrej rozgrywki, zamieniając go w owcę. Tak, dobrze to przeczytałeś.

Dzisiaj wcześniej Bertie odsłonił okładkę i pokazał nam swoją ciemną stronę w swojej nowej funkcji, a wszystko to o byciu wielkim złem w Baldur’s Gate 3, podczas gdy wcześniej w tym tygodniu widzieliśmy pojawienie się łatki 4, która – podobnie jak w przypadku poprzednich łatek – jest gruby. Bardzo dobrze, przekroczyłeś limit tekstu na Steamie.

Dzięki tej aktualizacji osoby biorące udział w wielu wydarzeniach w grze mogą spodziewać się wielu ulepszeń we wszystkich obszarach, ale niektóre szczególne funkcje obejmują teraz możliwość dostosowania wyglądu zatrudnionych pracowników podczas ich rekrutacji oraz dodanie daltonisty tryb.

READ  Najświeższe informacje o przejęciu Activision Blizzard przez Microsoft

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *