Z przecieku wynika, że ​​potwierdzono datę premiery Baldur’s Gate 3 na Xboksie

Baldur’s Gate 3 ukaże się na Xboxie 6 grudnia 2023 roku.

Tak twierdzi przeciekający eXtas1z mówi że „Jeśli testy będą kontynuowane zgodnie z planem”, ta data jest „obecnie wyznaczoną przez Larian wersją gry na konsolę Xbox”.


24 rzeczy w Baldur’s Gate 3, które przegapiłeś (nawet jeśli w to grałeś) – Baldur’s Gate 3 Sekrety + szczegóły.

Jak zauważył r/GamingLeaksandPlotkieXtas1s ma całkiem niezłe doświadczenie w ustalaniu dat premiery przed ogłoszeniem, a wcześniej podawało nam datę premiery Forza Motorsport, zanim Xbox oficjalnie ją potwierdził.

Jak zawsze, to ogłoszenie zawiera zwykłe zastrzeżenia i nie można go uważać za świętość, dopóki nie otrzymamy oficjalnego potwierdzenia, ale jeśli nie możecie się doczekać debiutu na Xboxie, być może zechcecie zarezerwować wakacje z wyprzedzeniem na początek grudnia. Wiesz, że. w razie czego.

Gracze Baldur’s Gate 3 obmyślili sposób na zrekrutowanie złego towarzysza do dobrej rozgrywki, zamieniając go w owcę. Tak, dobrze to przeczytałeś.

Dzisiaj wcześniej Bertie odsłonił okładkę i pokazał nam swoją ciemną stronę w swojej nowej funkcji, a wszystko to o byciu wielkim złem w Baldur’s Gate 3, podczas gdy wcześniej w tym tygodniu widzieliśmy pojawienie się łatki 4, która – podobnie jak w przypadku poprzednich łatek – jest gruby. Bardzo dobrze, przekroczyłeś limit tekstu na Steamie.

Dzięki tej aktualizacji osoby biorące udział w wielu wydarzeniach w grze mogą spodziewać się wielu ulepszeń we wszystkich obszarach, ale niektóre szczególne funkcje obejmują teraz możliwość dostosowania wyglądu zatrudnionych pracowników podczas ich rekrutacji oraz dodanie daltonisty tryb.

READ  34 miliony ludzi zagrało w najlepszą grę Assassin's Creed w historii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *