Zach Wilson i Chargers wyeliminowali Jets 27-6 w Monday Night Football.

W poniedziałkowy wieczór na stadionie MetLife Chargers pokonali Jets i odnieśli drugie zwycięstwo z rzędu. (Dustin Chatloff/Getty Images) (Dustin Chatloff za pośrednictwem Getty Images)

Nie był to najlepszy występ, ale Los Angeles Chargers w sezonie ponownie osiągnęli wynik 0,500.

W poniedziałkowy wieczór na stadionie MetLife Chargers wyeliminowali Zacha Wilsona i New York Jets 27:6. Zwycięstwo przerwało passę trzech meczów Jets i doprowadziło Chargers do bilansu 4-4 w sezonie po trudnym początku roku.

Chargers wyszli na prowadzenie 14-0 w pierwszej kwarcie, co wystarczyło, aby zapewnić sobie 21-punktowe zwycięstwo. Darius Davis przebiegł puntem na dystansie 87 jardów i zdobył przyłożenie niecałe dwie minuty przed końcem meczu.

Następnie Austin Ekeler w czwartej kwarcie zdobył dla Chargers przyłożenie z odległości jednego jarda.

Tymczasem atak Jetsów nie przyniósł zbyt wiele. Tego wieczoru zadowolili się dwoma celami z gry i nigdy nie zeszli na boisko. Po bardzo obiecującej akcji Wilson został dwukrotnie zwolniony, a Jets musieli w trzeciej kwarcie zadowolić się golem z gry z 46 jardów.

Chargers w końcu dotarli do strefy końcowej pod koniec czwartej kwarty po kolejnej krótkiej serii Ekelera, zakończonej mocnym faulem Wilsona.

Od tego momentu Chargers poszybowali ku zwycięstwu, co było ich drugą z rzędu.

Justin Herbert trafił dla Chargers 16 z 30 na 136 jardów. Ekeler zakończył mecz z 47 jardami i dwoma przyłożeniami na 14 prowadzących, a Keenan Allen miał 77 jardów na ośmiu przyjęciach. Allen w zwycięskim meczu przekroczył 10 000 jardów w swojej karierze i wykonał absurdalny chwyt w najważniejszym momencie wieczoru.

Wilson w przegranej z Jets trafił 33 z 49 na 263 jardy. Brees Hall rzucił się na 50 jardów na 16 prowadzących, podczas gdy Garrett Wilson rzucił się na 80 jardów na siedmiu przyjęciach.

Yahoo Sports będzie dostarczać najnowsze wiadomości, wyniki i najważniejsze wydarzenia, gdy Chargers zmierzą się z Jets w 9. tygodniu w programie „Monday Night Football”.

READ  Ten Hock rzucił Rashforda na ławkę z powodów „dyscyplinarnych”.