Zendaya przestaje obserwować wszystkich na swoim koncie na InstagramieZendaya przestała obserwować wszystkich na Instagramie.

27-letnia aktorka rozpoczęła rok 2024 od oczyszczenia mediów społecznościowych, przestając obserwować wszystkich na stronie, w tym kolegów, przyjaciół, a nawet chłopaka Toma Hollanda.

Powód tego kroku, który nastąpił na początku nowego roku, nie został jeszcze wyjaśniony.

Aktorka Spider-Mana nie była w ostatnich miesiącach zbyt aktywna w mediach społecznościowych, ponieważ od września na jej koncie X nie pojawił się żaden nowy post.

Na początku tego tygodnia udostępniła na Instagramie plakat swojego nowego filmu Challengers wraz z krótką wiadomością dla swoich fanów.

Zendaya przestała obserwować wszystkich na Instagramie. 27-letnia aktorka rozpoczęła rok 2024 od oczyszczenia mediów społecznościowych, przestając obserwować wszystkich na stronie, w tym kolegów, przyjaciół, a nawet chłopaka Toma Hollanda. Widziano 3 grudnia w Brazylii
Powód tego kroku, który nastąpił na początku nowego roku, nie został jeszcze wyjaśniony. Aktorka Spider-Mana nie była w ostatnich miesiącach zbyt aktywna w mediach społecznościowych, ponieważ od września na jej koncie X nie pojawił się żaden nowy post. Widziane w kwietniu

Napisała: „Zjednoczeni 26 kwietnia życzę wam wszystkiego najlepszego w Nowym Roku”.

Wcześniej minęły ponad trzy miesiące, odkąd udostępniła odpowiedni post na swojej stronie. Pokazała wówczas fanom sesję zdjęciową, na której ma na sobie kostium w kropki z kwiatami wykonanymi z butelek pochodzących z recyklingu.

Tymczasem Zendaya została niedawno zmuszona zaprzeczyć, jakoby ona i Tom byli zaręczeni.

Gwiazda Greatest Showman spotyka się ze swoją partnerką od trzech lat, a fani spekulują, że para mogła przenieść swój związek na wyższy poziom, gdy wydawało się, że nosi na tym palcu pierścionek zaręczynowy.

W zeszłym miesiącu w usuniętym poście na swojej Instagram Story wyjaśniła: „Nie mogę niczego publikować, chłopaki.

Opublikowałem to dla mojego kapelusza. Nie tak jak pierścionek na mojej prawej ręce, chłopaki, poważnie.

– Myślisz, że w ten sposób przekażę tę wiadomość? Myślisz, jak, co!

Oryginalne zdjęcie najważniejszego wydarzenia z programu podpisała słowami: „Pozwólcie, że odłożę całe ciało, żebyście wszyscy mogli się zrelaksować”.

Syrena z Tomem Hollandem na premierze Spider-Man: No Way Home w Los Angeles w 2021 roku
Zendaya i Timothée Chalamet pozują po przybyciu na brytyjski pokaz filmu Dune w Londynie w 2021 r.

Tomek przyznał, że miał „szczęście”, że znalazł partnera pracującego w tej samej branży, ponieważ mogli ze wzajemnym zrozumieniem porozmawiać o swoich doświadczeniach.

W rozmowie ze SmartLess powiedział: „Jestem szczęśliwy, że mam w życiu kogoś takiego jak Zendaya.

READ  Gauri Khan na gwiazdorskim zdjęciu z Ambani Event z udziałem Penelope Cruz, Ananyi Panday oraz dzieci Suhany i Aryana

„To interesujące być w romantycznym związku z kimś, kto jest na tej samej łódce co ty.

„Możesz dzielić się swoimi doświadczeniami i tym podobnymi rzeczami – to jest na wagę złota”.

Zenday pojawia się na 26. dorocznej ceremonii rozdania nagród Nickelodeon Kids' Choice Awards w USC Galen Center w 2013 r. w Los Angeles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *