Zobacz wszystkie zdjęcia – Malarstwo

koreańska grupa chłopców BTS Przynieś grę A do Grammy Z nimi Performance „Masło” inspirowany Jamesem Bondem Niedzielna noc. Zespół zdobył drugą nominację do nagrody Grammy w kategorii Best Pop Duo/Group Performance, po pierwszym singlu za „Dynamite” w tej samej kategorii w zeszłym roku.

Eksploruje

Oglądaj najnowsze filmy, infografiki i aktualności

Oglądaj najnowsze filmy, infografiki i aktualności

Ale prawdziwą nagrodą na dzisiejszy wieczór było prawdopodobnie selfie z przegrodą, sądząc po talentach, którzy ustawili się w kolejce, by pozować do zdjęć z gwiazdorską grupą. Poniżej wszystkie zdjęcia i selfie z BTS z niedzielnego wieczoru.

Lady Gaga

Lady Gaga Wczoraj wzięła do domu trzynastą nagrodę Grammy w kategorii Najlepszy tradycyjny album wokalny i podzieliła się tym wyróżnieniem z Tony Bennettdla nich miłość na sprzedaż album. Została sfotografowana z członkiem BTS Piąty.

Lady Gaga i V z BTS podczas 64. dorocznej gali rozdania nagród GRAMMY w MGM Grand Garden Arena 3 kwietnia 2022 r. w Las Vegas w stanie Nevada.
Johnny Nunez / J

Chrissy Teigen, John Legend i jego córka Luna

Przedstawione przez prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego, John legenda Swoją piosenkę „Free” wykonał z trzema ukraińskimi artystami: Siuzanną Iglidan, Miką Newtonem i poetką Lyuba Yakimchuk. Wraz ze swoją żoną Chrissy Teigen i córką Luną, Legend zrobił zdjęcie z boysbandem.

Jana Chrzciciela

Jana Chrzciciela Otrzymał dziś największą nagrodę, Album Roku, za swój album my. ten Dusza Kompozytor i dyrygent Stephen Colbert wykonał również swoją piosenkę „Freedom”, która została nominowana do płyty roku. Oto zdjęcie jego i członka BTS V.

Jon-Baptiste i V z BTS

Jon Batiste i V z BTS wzięli udział w 64. dorocznym rozdaniu nagród GRAMMY w MGM Grand Garden Arena 3 kwietnia 2022 r. w Las Vegas w stanie Nevada.
Emma McIntyre / J

japońskie śniadanie michael zoner

Michael Zoner Japońskie śniadanie, która urodziła się w Seulu, udostępniła zdjęcia BTS w swoich mediach społecznościowych, aby pokazać swoją koreańską dumę. Czy BTS i japońskie śniadanie współpracowały?

Olivia Rodrigo

Fani dyszeli z powodu chemii między V i Olivia RodrigoKto wczoraj zdobył trzy nagrody, w tym dla Najlepszego Nowego Artysty. Co mam szepnąć Olivii do ucha podczas „Masła”?

Olivia Rodrigo

Olivia Rodrigo i BTS’s V podczas 64. dorocznej gali rozdania nagród GRAMMY w MGM Grand Garden Arena 3 kwietnia 2022 r. w Las Vegas.
Kevin Mazur/GI dla Akademii Nagraniowej

Megan Thee Ogier

Po zaskakującej współpracy przy remiksie „Butter” w zeszłym roku, Meg Ponownie spotkał się z chłopcami na Grammy.

Megan Thee Stallion i BTS

Megan Thee Stallion i BTS na 64. dorocznym rozdaniu nagród GRAMMY w MGM Grand Garden Arena 3 kwietnia 2022 r. w Las Vegas w stanie Nevada.
Frances Speicher/CBS

J Balvin i brązowy skuter

Reżyser Scooter Braun napisał o BTS i J. Balvinie, którzy są częścią rodziny Hybe: „To dwie największe gwiazdy muzyki na świecie, które wczoraj były właścicielami Teatru Grammy”. „Czy powiedzieliśmy to 10 lat temu o grupie z Korei i dzieciaku o imieniu Jose z Kolumbii?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.