Zoe Suzo Bethel umiera: panna Alabama umiera osiem dni po tym, jak doznała przerażających obrażeń w wypadku

Jej rodzina ogłosiła w mediach społecznościowych, że 27-letnia panna Alabama Zoe Suzu Bethel, głęboko religijna uczestniczka konkursu piękności i konserwatywna komentatorka, zmarła w piątek w Miami z powodu urazów głowy doznanych w tajemniczym wypadku.

Jej rodzina napisała na Facebooku: „Nasza ukochana Zoe Suzu Betel przeszła z tego życia do następnego po tym, jak odeszła od obrażeń”.

Bethel reprezentowała Cotton State w konkursie Miss America Strong, który honoruje samotne kobiety. Według jej rodziny była także komentatorem politycznym RBSN, konserwatywnej firmy medialnej znanej z relacjonowania wieców byłego prezydenta Donalda Trumpa.

„Zoe poruszyła serca tak wielu ludzi” – napisali w mediach społecznościowych.

27-letnia panna Alabama Zoe Suzu Bethel zmarła z powodu obrażeń głowy odniesionych tydzień wcześniej.

Zoe Suzo Bethel, która pojawia się z Donaldem Trumpem Jr., była komentatorką polityczną RBSN, konserwatywnej firmy medialnej.

Zoe Suzo Bethel, która pojawia się z Donaldem Trumpem Jr., była komentatorką polityczną RBSN, konserwatywnej firmy medialnej.

Współpracowała również z grupą antyaborcyjną Students for Life i Project Veritas, prawicową organizacją, której celem jest zademonstrowanie liberalnych uprzedzeń w mediach.

Opublikowała na Facebooku z budynku Sądu Najwyższego podczas debaty nad prawem Missisipi ograniczającym aborcję do pierwszych 15 tygodni ciąży: „Dzisiaj modlimy się o zwycięstwo dla tych, którzy nie mają głosu w sercu Roe v. Wade”.

Sprawa była dla niej bardzo osobista.

„Postanowiłam wybrać życie zamiast zakończenia niewinnego życia, którym Bóg (moja córka) mnie pobłogosławił” – napisała w mediach społecznościowych. „Niezależnie od tego, jak zła jest sytuacja, wybór ŻYCIA jest zawsze właściwym wyborem”.

Jej uśmiech rozświetla jej stronę na Instagramie, która zwykle pokazuje ją ubraną do końca, czasem w dopasowaną, bladą złotą suknię wieczorową, a inne ujęcia pokazują jej nieformalną stronę w eleganckiej szafranowej sukience siedzącej nad brzegiem rzeki.

27-letnia panna Alabama Zoe Suzo Bethel, uczestniczka konkursu piękności i konserwatywna komentatorka, zmarła w piątek w Miami z powodu urazów głowy doznanych w tajemniczym wypadku.

27-letnia panna Alabama Zoe Suzo Bethel, uczestniczka konkursu piękności i konserwatywna komentatorka, zmarła w piątek w Miami z powodu urazów głowy doznanych w tajemniczym wypadku.

Film na jej Facebooku pokazuje, jak przechodzi przez zagajnik sosen w białej sukience i białych butach, przybiera ogromny uśmiech i macha wielkim transparentem z napisem „Jezus jest dobry”.

Według postów rodzinnych w mediach społecznościowych, Bethel doznała „poważnego uszkodzenia mózgu/tułowia” 10 lutego w nieznanym wypadku w Miami. Była w śpiączce do 18 lutego, kiedy zmarła.

Prognozy od początku wydawały się ponure.

„Niestety lekarze twierdzą, że szkody są nie do naprawienia i że może nie mieć dużo czasu” – czytamy w liście opublikowanym 14 lutego.

27-letnia piękność wydawała się gotowa do podboju świata dzięki swoim konserwatywnym przekonaniom.

Podobno została wyrzucona z pokazu mody w 2018 roku z powodu jej przekonań.

Ursula Wiedmann Models z Atlanty wysłała wiadomość e-mail do Betel z informacją, że nie będą już z nią pracować ze względu na jej „rasistowskie powiązania polityczne”. Fox News.

Bethel powiedziała Foxowi, że to dlatego, że opublikowała swoje zdjęcie z Donaldem Trumpem Jr.

Weidmann potwierdził e-mail do Foxa, ale powiedział, że Bethel nie jest związana umową.

Bethel doznała poważnego uszkodzenia mózgu/tułowia 10 lutego w niezidentyfikowanym wypadku w Miami.  Była w śpiączce do 18 lutego, kiedy zmarła

Bethel doznała poważnego uszkodzenia mózgu/tułowia 10 lutego w niezidentyfikowanym wypadku w Miami. Była w śpiączce do 18 lutego, kiedy zmarła

„Działamy w zróżnicowanej branży i nie tolerujemy jakiejkolwiek nietolerancji” – powiedział Weidmann w oświadczeniu. „Życzymy jej wszystkiego najlepszego w przyszłych przedsięwzięciach”.

Miss USA 2019, 30-letnia Chesley Crest, została znaleziona martwa w niedzielę rano po skoku z nowojorskiego wieżowca.

Miss USA 2019, 30-letnia Chesley Crest, została znaleziona martwa w niedzielę rano po skoku z nowojorskiego wieżowca.

Rodzina Betel powiedziała, że ​​była oszołomiona jej nagłą śmiercią.

„To była bardzo zaskakująca i szokująca sytuacja dla naszej rodziny i możemy sobie tylko wyobrazić, jak traumatyczna będzie również dla wszystkich, którzy ją znają i troszczą się o nią” – napisali na Facebooku.

READ  Specjalista ds. PR komentuje oświadczenie Kate Middleton, że ma raka

Rodzina przyjmuje darowizny na pokrycie kosztów pogrzebu Betel poprzez GoFundMe strona.

Pogrzeby wciąż są w planach.

To już druga miss w tym roku.

Była Miss USA Chesley Crest, lat 30, skoczyła na śmierć z 60-piętrowego wieżowca w Nowym Jorku w styczniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *