Źródła królewskie: nagroda księcia Harry’ego pokazuje jego „desperacką potrzebę uwagi”

Przyjaciele brytyjskiej rodziny królewskiej i źródła wojskowe opisali decyzję księcia Harry’ego o przyjęciu nagrody „detalicznej” podczas wystawnej ceremonii jako „wyraźny symbol jego desperackiej potrzeby uwagi”, „żałosny” i „smutny”.

„Obawiam się, że to tylko wyraźny symbol jego pilnej potrzeby zwrócenia na siebie uwagi” – powiedział The Daily Beast królewski przyjaciel. „Ironią ostatnich czterech lat jest to, że Harry i Meghan powiedzieli, że opuszczą rodzinę królewską, więc media zostawiłby ich w spokoju. A teraz Harry dosłownie odbierający „Retail Awards na żywo. To smutne”.

Ostre komentarze pojawiły się po tym, jak źródło w obozie Harry’ego stwierdziło, że reakcja na decyzję Harry’ego o przyznaniu mu nagrody Pat Tillman Award, której przewodniczyła matka zmarłej gwiazdy NFL, która stała się bohaterem wojennym, Harry’ego zdenerwowała.

Biuro Harry’ego odmówiło komentarza dla „The Daily Beast”. Uważa się jednak, że jego obóz dobrze czuł się w obecności poprzednich zdobywców nagrody, takich jak amerykańska piechota morska Jake’a WoodaPochwalił wręczenie nagrody Harry’emu.

Dowodem na to, jak bardzo ta kwestia wywołała podziały, jest nawet prezes ESPN Pata McAfee Skrytykował przede wszystkim decyzję o przyznaniu mu nagrody, twierdząc, że stacja próbuje „irytować ludzi”.

Jedno źródło Powiedział Telegraf Kontrowersje wywołane tą nagrodą były „gorzką pigułką do przełknięcia” i „reakcja z pewnością przyćmiła blask nagrody”.

Harry otrzyma nagrodę Pat Tillman Service Award podczas gali ESPY Awards 2024, która zostanie wyemitowana na żywo w czwartek, 11 lipca o 20:00 czasu wschodniego w ABC. Został uhonorowany za swoją pracę na rzecz Invictus Games, które założył, aby wspierać rannych, kontuzjowanych i chorych żołnierzy oraz kobiety podczas międzynarodowych wydarzeń sportowych.

Tillman był amerykańskim piłkarzem, który porzucił pełną sukcesów karierę w drużynie Arizona Cardinals, aby zaciągnąć się do armii amerykańskiej po atakach terrorystycznych z 11 września. Zginął w Afganistanie w 2004 r., a w 2014 r. ESPN ustanowiło ku jego pamięci nagrodę Pat Tillman Service Award, aby uhonorować osoby, które podobnie jak Tillman zrobiony „Niezwykły wkład obywatelski” i wykazał się „niezwykłą wytrwałością i duchem służby”.

READ  Szczegóły drugiego sezonu Squida udostępnione przez twórcę serialu Netflix

Odkąd ogłoszono, że w tym roku nagrodę zdobył książę Harry, to, czy spełnia te kryteria, było przedmiotem wielu dyskusji. Matka Tillmana, Mary, potwierdziła to, co powiedziała, mówiąc księciu Harry’emu: Poczta w niedzielę„Byłam zszokowana, dlaczego na tę nagrodę wybrali tak kontrowersyjną i budzącą podziały osobę. Są inne osoby, które lepiej nadają się do otrzymania tej nagrody”.

Źródło wojskowe, które współpracowało z Harrym w armii, powiedziało: „Gdybyś dostał w wojsku medal, nie przechwalałbyś się nim, więc pomysł pojawienia się na telewizyjnej ceremonii wręczenia nagród, aby cię uhonorować, byłby dla większości bardzo zawstydzający. personelu wojskowego. To naprawdę smutne, że Harry, który był wspaniałym człowiekiem, cieszy się szacunkiem. Każdy robi takie rzeczy”.

Na początku tego roku Harry, który odbył dwie tury w Afganistanie jako pilot helikoptera Apache, otrzymał nagrodę za „Żywa legenda lotnictwa„Na wystawnej imprezie w Beverly Hills w Kalifornii.

To przestrzeń, w której naprawdę czuje się jak w domu i na której bardzo mu zależy. Reakcja z pewnością przyćmiła blask nagrody.

Źródło bliskie księciu Harry’emu

Źródło wojskowe podało: „Mogło być gorzej. Jeśli inni chcą go porównywać do Buzza Aldrina, to ich sprawa, ale Harry nie powinien tolerować tego rodzaju nonsensów, jakie opowiada się na jego temat w związku z pojawianiem się na ceremoniach w smokingu .”

the Telegraf The Daily Telegraph cytuje źródło w Sussex, które mówi: „Dziedzictwo Harry’ego w Invictus i rzeczy, które osiągnął, są jego prawdziwą pasją… Tutaj naprawdę czuje się jak w domu, to coś, na czym bardzo mu zależy odpowiedź.” „Ta akcja z pewnością błyszczy nagrodą.”

29 czerwca były zawodnik NFL Pat McAfee skrytykował decyzję w swoim programie w ESPN, mówiąc: „Powinniśmy świętować sport. Liderzy na całym świecie powinni świętować sport, ale robienie czegoś takiego jest wyraźnie próbą rozgniewania ludzi. „. Żartował, że powinna zostać przyznana nowa nagroda „dla członka rodziny królewskiej, który nie chce być nazywany «członkiem królewskim» i kocha sport?”

READ  Lil Nas X ujawnia daty trasy „Long Live Montero”

Jednak anonimowy ekspert opisany jako „konsultant telewizyjny pracujący dla Disneya i ESPN” powiedział… Telegraf Aby dyrektorzy „za zamkniętymi drzwiami” byli „podekscytowani”, że Harry „wzbudził dziś wieczorem takie zainteresowanie”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *