Źródła podają, że 49 mieszkańców San Francisco daje agentom Jimmy’ego Garoppolo pozwolenie na prowadzenie handlu

San Francisco 49ers Jimmy GaroppoloAgenci są upoważnieni do poszukiwania handlu, który obejmuje weterana rozgrywającego, powiedziały źródła Adamowi Shifterowi z ESPN.

Źródło zespołu powiedziało Shifterowi, że Garoppolo, który wraca do zdrowia po operacji na ramieniu poza sezonem, otrzymał pozwolenie na rozpoczęcie treningu, podczas gdy dziewiątki przygotowują się do rozpoczęcia obozu treningowego w przyszłym tygodniu.

Oczekuje się, że Dziewiątki zachowają ostrożność tego lata w stosunku do Garoppolo, który w marcu przeszedł operację – zabieg, który opóźnił wysiłki San Francisco, aby to wymienić.

Trener dziewiątek Kyle Shanahan przyznał w maju, że Garoppolo „prawdopodobnie zostanie sprzedany”, ale potem zauważył, że umowa „nie stanowi gwarancji”.

Rozgrywający drugi rok Lanca drzewna Pracował jako debiutant podczas programu Offseason w San Francisco, podczas gdy Garoppolo, który był starterem The Niners od końca sezonu 2017, spędził większość swojego rehabilitacji poza sezonem w południowej Kalifornii. Garoppolo został zwolniony z obowiązkowego obozu juniorów na początku czerwca po tym, jak nie uczestniczył w pozasezonowym programie kondycyjnym drużyny.

Weterani mają zgłosić się na obóz treningowy Niners we wtorek.

Garoppolo, lat 30, wchodzi w ostatni sezon swojego kontraktu i ma naliczyć 26,95 miliona dolarów do limitu wynagrodzeń w 2022 r. Umowa zawierała klauzulę o braku handlu tylko na sezon 2021, a 49 graczy mogło go zastąpić w dowolnej drużynie ich wybór.

Zarabiający zespół otrzyma pensję w wysokości 24,2 miliona dolarów, jeśli w tej chwili zamieni się na Garoppolo, ale ta pensja nie jest gwarantowana, a zainteresowane zespoły mogą współpracować z nim nad przedłużeniem umowy, która niweluje wysokość wynagrodzenia w zamian za gwarancje.

READ  2022 NCAA Baseball Arch: wyniki MŚ College World Championship, terminarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.