Źródła – The Ravens zwracają QB Josha Johnsona na trzeci przejazd

Jamisona HensleyaPisarz personelu ESPN22 maja 2023, 08:40 czasu wschodniego2 minuty na przeczytanie

Czy Lamar Jackson będzie miał rok kariery w 2023 roku?

Chris Canty i Mike Tannenbaum rozmawiają o tym, jak wysokie są oczekiwania wobec Lamara Jacksona w 2023 roku.

Owings Mills, Maryland – N.Y Baltimore Ravens dodało bardzo znajomą twarz, aby zapewnić większą rywalizację o rezerwowe miejsce za rozgrywającym Lamarem Jacksonem.

The Ravens podpisali kontrakt z Joshem Johnsonem w poniedziałek, jak donoszą źródła Adama Scheftera z ESPN. 37-letni Johnson grał w rekordowych 14 drużynach NFL i wrócił w swoim trzecim sezonie z Baltimore.

Johnson będzie rywalizował z Tylerem Huntleyem i Anthonym Brownem o rolę początkowego rezerwowego za Jacksonem, który opuścił 10 meczów w ciągu ostatnich dwóch sezonów. Nolan Henderson, student pierwszego roku z Delaware, jest piątym rozgrywającym w składzie Ravens.

Wybrany w piątej rundzie przez Tampa Bay Buccaneers w 2008 roku, Johnson spędził także czas z San Francisco 49ers, Cleveland Browns, Cincinnati Bengals, New York Jets, Indianapolis Colts, Buffalo Bills, New York Giants i Houston Texans, Raiders, Washington, Detroit Lions i Denver Broncos.

Johnson był z Ravens w 2016 i 2021 roku, kiedy zaliczył swój jedyny start (porażka 41-21 w Cincinnati). W 39 meczach w karierze Johnson wykonał 58% swoich podań na 2280 jardów. Rzucił 13 przyłożeń i 16 przechwytów, uzyskując ocenę 70,6 podań.

W zeszłym sezonie Ravens walczyli potężnie, kiedy Jackson został wykluczony z gry z powodu kontuzji lewego kolana. W pięciu meczach z Huntleyem i Brownem Baltimore zdobył średnio 13 punktów i zdobył łącznie cztery przyłożenia.

READ  Carlos Alcaraz pokonał Novaka Djokovicia w 5 setach i wygrał swój drugi Wielki Szlem na Wimbledonie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *