Źródło mówi, że Atlanta Falcons WR Russell Gage planuje podpisać kontrakt z Tampa Bay Buccaneers

Russell Gig W przyszłym sezonie pozostanie w NFC South, ale otrzyma przepustki od Tom Brady zamiast Matt Ryan.

Odbiorca wolnego agenta planuje podpisać kontrakt z Tampa Bay Buccaneers, poinformowało źródło ESPN Jeremy Fowler.

z nie Antonio BrownBucs zdobyli punkt spadkowy w recepcji nr 3 w zeszłym sezonie za Pro Bowlers Mike Evans A Chrisa GoodwinaCo stało się jeszcze bardziej widoczne po tym, jak Brown został zwolniony z zespołu, a Goodwin doznał kontuzji kolana pod koniec sezonu. Tyler Johnson Nie migał i czasami miał problemy z przejęciem większego obciążenia pracą.

Gage miał sezony z rzędu na ponad 700 jardów dla Atlanta Falcons w 2020 i 2021 roku, gdy zwiększył swoją rolę po odniesionych obrażeniach Julio Jones W 2020 r. i problemy osobiste, które się utrzymują Calvin Ridley Z 12 meczów w zeszłym sezonie.

Po doznaniu kontuzji kostki w drugim tygodniu, 26-letni Gage opuścił trzy mecze, a nawet kiedy wrócił, nie był zdrowy aż do drugiej połowy sezonu. Występował przez ostatnie dwa miesiące, zbierając 11 przepustek na 130 jardów przeciwko Buccaneers 5 grudnia. Miał także dziewięć przyjęć na 126 jardów i przyłożenie pod koniec sezonu przeciwko New Orleans Saints.

Gage ustanowił najlepsze miejsca pracy w jardach na odbiór (11,7), procentach połowu (70,2%) i jardach na bramkę (8,2) w zeszłym sezonie.

6-nożny, 184-funtowy napastnik strzelił 193 gole przy 287 golach z 2065 jardów i dziewięć przyłożeń w swoich czterech sezonach z Sokołami po tym, jak został powołany do draftu w szóstej rundzie w 2018 roku.

Jenna Lynn z ESPN i Michael Rothstein przyczynili się do powstania tego raportu.

READ  Wyniki w 8. tygodniu NFL: Broncos otrzymują „A-”, aby uratować swój sezon w Londynie, Bills otrzymują „B” za wygraną w niedzielę wieczorem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *