Zwiastun Starfield przedstawia ponad 1000 planet eksploracyjnych i latających statków

Starfield, Wygląda na to, że nowa, ambitna gra typu roll-flaming Bethesdy jest połączeniem The Elder Scrolls i ambitnych gier o podróżach kosmicznych Elita jest niebezpieczna I to Gwiazda Obywatela Projekt. W niedzielnej transmisji na żywo dyrektor sportowy Todd Howard podniósł wyczekiwaną kartę do gry, aby zaprezentować latające, konfigurowalne statki kosmiczne oraz 100 systemów gwiezdnych i ponad 1000 różnych światów do odkrycia.

Podczas wspólnej prezentacji pokazano m.in. najdłuższy zwiastun Xbox Game Studios Plany i czas na dostosowanie się Letni Festiwal Sportowy, Ustalono również fabułę gry. W 2330 roku StarfieldŻołnierze dołączyli do galaktyki, określanej jako „ostatnia drużyna astronautów”, w poszukiwaniu sposobu na odzyskanie zagubionych artefaktów pochodzenia obcych. Aktorzy tworzą wielopokoleniową, wielokulturową grupę, a opowieść opowiada o myśleniu lub próbie udowodnienia istnienia prawdziwej boskości.

Niezależnie, statek kosmiczny, zachody słońca i Pomocni towarzysze-robotyWraz z tym byłaby kolejna świetna ścieżka dźwiękowa Inon Sur. W tradycji innych gier RPG Bethesdy, Starfield Zawiera wysoce konfigurowalne tworzenie postaci, broń rzemieślniczą i modyfikacje broni, a także platformy graczy. Jednak punktem kulminacyjnym niedzielnej prezentacji był system dostosowywania wysyłki, który obejmował opcje dla wielu komponentów od wielu producentów. Z perspektywy pierwszej lub trzeciej osoby gracze mogą latać i walczyć na swoich statkach.

Ogłoszony W 2018 r. Razem Starsze zwoje6, Starfield Pierwotnie ustawiony na Uruchomiono 11 listopada 2022 r. W zeszłym miesiącu ta data została przesunięta Pierwsza połowa 2023. Opóźnienie zostało uruchomione Przeprosiny Od Billa Spencera, prezesa Xbox

„Te wyniki są trudne dla zespołów tworzących mecz i dla naszych fanów” – napisał Spencer W mediach społecznościowych Wtedy. „W pełni popieram danie zespołom możliwości wydania tych wspaniałych gier, gdy będą gotowe, i prosimy o opinie. Oczekuje się, że zapewni jakość i spójność, a my będziemy nadal pracować, aby lepiej sprostać tym oczekiwaniom.

READ  Raport o jakości powietrza w USA wykazał gwałtowny wzrost zanieczyszczenia, przy czym miasta w Kalifornii są najbardziej dotknięte.

Starfield Zostanie uruchomiony na komputerach z systemem Windows i Xbox Series X, a także zostanie włączony podczas uruchamiania z Xbox Game Pass.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.