Zwiastun trzeciego sezonu „Star Trek: Picard”: Worf, Geordie, Beverly Crusher

Cały gang jest tutaj… i musimy powiedzieć, że wygląda na bardziej wyjątkowy niż kiedykolwiek.

Stary Jean-Luc Picarda Instytucjonalne Załoga spotyka się w pełnym składzie na nadchodzący trzeci (i ostatni) sezon Star Trek: Picard, możemy zobaczyć w nowym zwiastunie wydanym podczas sobotniego panelu San Diego Comic-Con na Paramount+. W zwiastunie Michael Dorn (Worf), Lever Burton (Geordie La Forge) i Cates McFadden (Dr Beverly Crusher) Picard Wprowadzenie następuje, gdy słyszymy fragmenty dialogów z każdej postaci. (A człowiek, białe włosy i kozia bródka na Worf tak dobrze mu pasują, prawda?)

Wizyta Dorna, Burtona i McFadden Picard był Po raz pierwszy ogłoszony w kwietniuSprawia, że ​​są aktualne Następne pokolenie Obsada, aby dołączyć do Patricka Stewarta w jego sequelu Jonathan Frakes i Marina Sirtis, którzy wcielili się ponownie w role Rikera i Troya w odcinku sezonu 1, powrócą w sezonie 3 jako Data wraz z Brentem Spinerem. Dodatkowo zwiastun daje nam przebłyski Jerry’ego Ryana z Seven of Nine (znowu w sobie). Podróżnik uniform!) i Rafi Michelle Hurd, która powróci w sezonie 3.

Star Trek: PicardTrzeci i ostatni sezon z Terrym Mathalusem zadebiutuje w przyszłym roku (12 małp) powraca jako showrunner. Naciśnij PLAY powyżej, aby zajrzeć do gry, i powiedz nam w komentarzach poniżej, jakie masz nadzieje i marzenia związane z Sezonem 3.

READ  7 najbardziej niezawodnych transakcji NFL Draft-Day 2022 | Raport trybuna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *