Zwycięzca Super Bowl, który stał się zabawnym reporterem bocznym, Tony Seragosa, zmarł w wieku 55 lat

W komunikacie zespołu nie podano przyczyny ani miejsca jego śmierci.

„Rodzina Seragosa prosi wszystkich o poszanowanie swojej prywatności w tym trudnym czasie” – powiedziała organizacja.

Siragosa spędził 12 lat w defensywie w Indianapolis Colts i Ravens, zanim w latach 2003-2015 pracował dla Fox Sports, w tym prawie dziesięć lat jako dodatkowy analityk w transmisjach NFL Network.

Była gwiazda Ravens, Ray Lewis, powiedział: „To trudne. Kocham Goose jak mojego brata”. „Od pierwszego dnia, kiedy się poznaliśmy, wiedziałem, że życie jest inne. Wiedziałem, że jest kimś, kto na zawsze zmieni moje życie. Był tak wyjątkową osobą, która sprawiała, że ​​czułeś się ważny i wyjątkowy. Nigdy nie możesz zastąpić takiego mężczyzny”.

„Na boisku był najlepszym konkurentem, który wydobył z nas wszystkich to, co najlepsze”.

Były obrońca Jamal Lewis powiedział, że Siragoza był jednym z najbardziej skromnych i zabawnych graczy, jakich znał. Byli sąsiadami w szatni Jimdaya.

„Nigdy nie zawracał sobie głowy życiem i nie cieszył się nim” – powiedział Lewis. „Kiedy miałem motyle w brzuchu, on opowiadał dowcipy i jednocześnie podniecał mnie”.

Siragosa był jednym z głównych bohaterów pierwszego sezonu serialu HBO „Hard Knocks”, który towarzyszy drużynie NFL na obozie treningowym. W jednej niezapomnianej scenie Oszukuje ciasne końce zespołu, którzy spotykają się w przyczepie, wzmacniają drzwi stolikiem i paletą. Supergwiazda Shannon Sharp kilka razy próbowała otworzyć drzwi, ale utknęła w środku.

„Gdy tylko zdałem sobie sprawę, że jesteśmy zamknięci w środku, już wiedziałem, kto to zrobił” – powiedział Sharp w rozmowie z ESPN w 2021 roku. „Kiedy robiono psikusy i coś się działo, wiesz, kto zrobiłby coś takiego, a to był Gus. „

W następnym odcinku Ostra ciężarówka do transportu gęsi Od parkingu graczy po sklep spożywczy po nagrodę, w końcu uśmiechnięty Syragosa dostaje przeprosiny i obiecuje nie zadzierać z nim przez resztę obozu. Siragoza zgodził się – zaciskając palce.

Siragosa pojawiła się także w czterech odcinkach „Rodziny Soprano” jako drugoplanowa postać o imieniu Frankie Cortese i wystąpiła w filmie Spike’a Lee „25th Hour” z 2002 roku.

READ  Duke Blue Devils wyznaczyło Jaya Lucasa z Kentucky Wildcats na asystenta trenera męskiej koszykówki

Na marginesie analizy Fox Games, Siragosa był znany ze swoich czasami szalonych kostiumów. Na jednym z meczów w Londynie miał na sobie kurtkę i ciemnego pawia. Na świąteczny mecz miał na sobie kurtkę choinkową.

Jego niekonwencjonalny styl reklamy na uboczu zyskał zarówno fanów, jak i krytyków. W 2016 roku Pisarz w Barstool Sports Opisał go jako „najbardziej nieumyślnie zabawnego reportera bocznego wszechczasów”.
Wiadomość o śmierci Siragozy pojawiła się kilka godzin po ogłoszeniu kruków Na zewnątrz ginie obrońca Jaylon Ferguson W wieku 26 lat. Przyczyna śmierci nie została wymieniona. Prospekt Louisiana Tech został opracowany przez Baltimore w trzeciej rundzie w 2019 roku. W 38 meczach z drużyną, z których 10 było startujących, Ferguson miał 67 wślizgów i 4,5 worków w ciągu trzech sezonów.

„To bardzo smutny dzień dla Timor Ravens” – powiedział w oświadczeniu właściciel Steve Bisciotti. „Doceniamy każdego, kto wyraził wsparcie dla naszych zawodników, trenerów i personelu”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.