1 osoba zginęła, a wiele zostało dźgniętych nożem

SAN FRANCISCO – W niedzielę aresztowano mężczyznę podejrzanego w związku ze strzelaniną, do której doszło podczas bójki nad jeziorem w Północnej Kalifornii. Popularne miejsce rozrywki.

Władze podały, że nazwisko podejrzanego, z którego jeden został zabrany do szpitala po dźgnięciu nożem w sobotnie popołudnie na parkingu nad jeziorem Barrissa, około 120 km na północ od San Francisco, nie zostało ujawnione. Żeglarstwo, pływanie, wędkarstwo i piesze wędrówki.

Zmarły został zidentyfikowany jako Andres Fabian Sandoval Garcia, lat 39, z Vallejo w Kalifornii. Druga osoba zabrana helikopterem została wypisana ze szpitala w niedzielę – powiedział Henry Wofford, rzecznik biura szeryfa hrabstwa Napa. Pozostali ranni w kolizji otrzymali pomoc medyczną w samochodzie.

Wofford powiedział, że zastępca, który odpowiedział na wezwanie, znalazł dwie grupy biorące udział w dużej bójce w różnych częściach parkingu i przeprowadził resuscytację krążeniowo-oddechową ofierze strzelaniny, ale nie był w stanie jej uratować.

„W tej walce ludzie dźgali innych rozbitymi butelkami” – powiedział Wofford. „(Zastępca) powiedział, że kiedy tam dotarł, scena była bardzo chaotyczna. Zastępca nie mógł w żaden sposób powstrzymać walki tak wielu ludzi”.

Śledztwo w sprawie śmiertelnego pościgu

Wofford powiedział, że niektórzy bojownicy opuścili miejsce przed przybyciem wsparcia organów ścigania, a niektórzy przesłuchani świadkowie przedstawili różne wersje tego, co było przyczyną bójki, a inni odmówili zabierania głosu. Wofford powiedział, że pierwszy zastępca, który przybył, skupił się na ofierze strzelaniny i nie wiedział, ilu bojowników było w nią zaangażowanych.

Śledczy apelują również, aby świadkowie przekazali informacje, w szczególności nagrania wideo, które mogą rzucić światło na to, co się wydarzyło i kto do tego podżegał. Wofford powiedział, że według nich ma podejrzanego, który ma zostać aresztowany po wyjściu ze szpitala.

Chociaż jeden Historia utonięciaProstokątny kształt jeziora Berrissa robi wrażenie Ponad pół miliona Największe jezioro w hrabstwie na wschód od znanych na całym świecie winnic w Napa Valley rok po roku przyciąga turystów do swoich brzegów, wód i wysp.

READ  Dwadzieścia ofiar zostało znalezionych po katastrofie samolotu w Nepalu i nadzieje na dwie zaginione bledną

Pijani żeglarze i kierowcy czasami wpadają w kłopoty z powodu nieuprawnionego parkowania.

„Nie widzimy walk, nie widzimy zabijania i dźgania ludzi” – powiedział. „To bardzo rzadkie”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *