10 drużyn z najkorzystniejszymi wynikami to Falcons, Chargers i Bengals

  • Siła stołu: 0,478 (T-27)
  • Nadchodzący: Tydzień 5

Gra w AFC West to nie piknik, ale powrót Jima Harbaugha do NFL może pomóc w rozwiązaniu tego aspektu harmonogramu Bolts. Tradycyjnie trudne były testy u siebie z Ravens (kolejna edycja Harpole) i Bengals, testy drogowe w Cleveland, Pittsburgh i Kansas City oraz dwa wyjazdy na wschodnie wybrzeże (w Atlancie i Nowej Anglii). Zespoły z zachodniego wybrzeża. W przeciwnym razie nie ma tutaj oczywistych zagrożeń.

Chargers nie byli najlepszą drużyną szosową w ostatnich sezonach, ale w tym roku akcja rozgrywa się daleko od domu. Poza rozgrywkami w Kansas City Chargers nie rozegrali żadnego meczu wyjazdowego nie powinieneś Nawet po odejściu od kilku doświadczonych graczy w zakresie działań obniżających koszty, na papierze istnieje obecnie duża szansa na sukces.

Bolts rozpoczną mecz z Raidersami u siebie, następnie zmierzą się z Panthers i Steelers, a następnie po raz pierwszy w Los Angeles zmierzą się z Chiefs. W czwartym tygodniu w Los Angeles. To się sprawdziło, ponieważ ich trzej najlepsi przeciwnicy mieli problemy ze zdobyciem gola i utrzymaniem w zeszłym sezonie. Niektóre ofensywne obawy w 2024 r. Ostatnie trzy mecze (z Broncos, Patriots i Raiders) są całkiem dobre.

Najcięższy odcinek następuje w 11-15 tygodniu. Pomaga fakt, że trzy z pięciu meczów w tej części harmonogramu odbędą się u siebie, a Chargers zmierzą się z Bengals i Ravens (na Poniedziałkowy wieczór piłkarski) w domu, odwiedź Bałkany i przywódców (Ann Niedzielny wieczór piłkarski), a następnie zajmij się korsarzami. Przetrwaj serię w przyzwoitej formie, a Chargers będą mogli powrócić do rozgrywek posezonowych w pierwszym roku Harpah.

READ  Dzienne lokalne przypadki COVID w Chinach są trzy razy wyższe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *