14 września PlayStation będzie gospodarzem niespodzianki związanej ze stanem gry

Zastanawiasz się, w co zagrać tej jesieni na PlayStation 5? Sony ma kilka pomysłów. Firma ogłosiła, że ​​następny Stan rozgrywki strumieniowej Odbędzie się ono 14 września o godzinie 17:00 czasu wschodniego i będzie transmitowane na kontach PlayStation w serwisach YouTube, Twitch i TikTok. Chociaż w ogłoszeniu o transmisji strumieniowej obiecuje się zaoferować „coś dla każdego”, w tym aktualizacje głównych wydań i PS VR2, nie należy spodziewać się zbyt wielu wielkich ujawnień: Sony twierdzi, że serial skupi się głównie na tytułach niezależnych i niezależnych, a przede wszystkim aktualizacje funkcji dla wcześniej ogłoszonych gier.

Aby wyświetlić tę treść, musisz zaktualizować swoje ustawienia prywatności. Proszę kliknąć tutaj I zaproponował „Partnerzy treści i mediów społecznościowych” Przygotuj się, aby to zrobić.

Jeśli nie możesz poczekać do czwartkowego wieczoru, być może uda ci się zdobyć wskazówki ze strumienia Nintendo Direct, który odbędzie się wcześniej tego samego dnia. Chociaż transmisja skupiona na Switchu nie dostarczy żadnych wskazówek na temat głównych aktualizacji PlayStation, istnieje duża szansa, że ​​niektóre zapowiedzi stron trzecich pokazane na Nintendo Direct pojawią się również w prezentacji Sony. Jeśli nic innego, stan gry powinien nam dać dobre pojęcie o tym, w co fani będą mogli grać na nadchodzącej konsoli do transmisji strumieniowej PlayStation Portal, która pojawi się jesienią tego roku.

READ  Apple opisuje nowe funkcje iPhone'a, takie jak wykrywanie drzwi i adnotacje na żywo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *