2 wzloty i 5 upadków z AEW Rampage (13 maja)

Matt i Jeff Hardy wysyłają ogromne wyzwanie; AEW Rampage umiera powolną śmiercią.

Napisane przez Jamiego Kennedy’ego /

AEW

Zobacz powyżej przezabawne podejście fanów do znajomych zdjęć AEW.

Facet w koszulce Billy’ego Gunna bawił się najlepiej, ale fakt, że fani na trybunach wyśmiewali jeden z cotygodniowych zwiastunów Rampage, opowiada własną historię. Poza tym, co nie jest miłe, ale… piątkowy program All Elite od jakiegoś czasu umiera powoli.

Tony Khan rażąco ma inne rzeczy do przemyślenia, więc Rampage zostało przesunięte na ostatnią chwilę. A przynajmniej tak to brzmi – nadawanie po prostu nie jest już ważne dla szerszego produktu AEW. Groziło, że zostanie na jakiś czas, a tu i tam były oznaki życia, ale jest niedzielna noc The Heat około 2008 roku.

W tym tygodniu TK miała dobrą trójkę otwierającą i kolejny solidny występ w dywizji kobiet. Dosłownie wszystko inne było bzdurą po przemyśleniu, w tym The Hardy Boys składający przysięgę, by zostać mistrzami AEW Tag-Team (i bzdury kontraktowe, które się z tym wiązały).

Niektóre działania są bezkierunkowe, inne są męczące, a ogólnie Rampage ma ogólny klimat niskiego czynszu. Oto wszystkie dobre i złe cechy programu, którym ma się stać nawet mniej ważne po rozpoczęciu kolizji.

READ  Naomi Judd wspominała ze śpiewem i łzami na publicznym pomniku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *