2 zwycięzców i 8 przegranych za rachunki z playoffów Patriotów

ten Patrioci nowej AngliiSezon zakończył się nagle w sobotę wieczorem po brzydkiej porażce 47-17 na Orchard Park. ten Rachunki bawole Zdominowany w pierwszym meczu i podniósł się tam, gdzie Josh Allen odszedł w 16 tygodniu, ukończył 21 z 25 podań na 307 jardów i przez noc nie reagował na obronę Patriotów.

Brak tego stylu z pewnością da im i ich fanom kwaśny posmak w ustach. Ogólnie jednak Patrioty 2021 przesadziły, wygrywając 10 meczów i przechodząc do play-offów z debiutantem rozgrywającym.

Zwycięzca: WR Kendrick Born

Kendrick Bourne był jednym z niewielu graczy, którzy pojawili się w sobotni wieczór, zaczynając od pozytywu. Odbiorca złapał siedem podań na 77 jardów i dwa przyłożenia i był jedynym napastnikiem, który mógł konsekwentnie przesuwać łańcuchy Patriotów.

To był wielki pierwszy rok dla Born in New England, ponieważ wyznaczał szczyty kariery w przyjęciach, podwórkach i przyłożeniach. Wydawało się, że Bourne i rozgrywający Mac Jones stworzyli dobrą chemię na sezon, a szeroki odbiorca powinien nadal być jednym z patriotów w 2022 roku.

Przegrany: LP Matthew Jude

Kiedy Patrioci potrzebowali swojego wielkiego agenta bezgotówkowego w sobotni wieczór, nie było go po raz kolejny. Jude dostał sześć czwartych presji Przez Pro Football Focus, Ale przyczynił się również do tego, że Josh Allen uciekł w obronie tych patriotów. Ponadto w swoim piątym z rzędu meczu został rozegrany bez singla i nie udało mu się ponownie osiągnąć statusu Pro Bowl na początku tego roku.

Mecz z bizonem był rozczarowujący, ponieważ był trudnym przedłużeniem dla Jude.

Przegrany: CB Jesse Jackson

Po raz drugi w ciągu miesiąca Bills WR1 wyzwał Stefona Diggsa na pojedynek w J.C. Jackson nie mógł tego znieść. Pierwszy obrońca Patriotów i wybór all-pro w drugiej drużynie pozwolił Dicksowi kilkakrotnie podążać za nim i pozwolił na ogromny zysk Dawsonowi Knoxowi, co doprowadziło do tego, że na początku trzeciego kwartału poruszyli rachunki.

READ  Kanada ostrzega podróżnych LGBTQ przed zagrożeniami związanymi z USA, powołując się na potencjalne niebezpieczeństwa

Jackson był kluczem do obrony Patriotów w 2021 roku, ale, podobnie jak wielu jego kolegów po defensywnej stronie piłki, nie spełnił jego oczekiwań w sobotni wieczór.

Zwycięzca: QB Mac Jones

Z dwoma przyłożeniami i dwoma przechwytami, Rocky rozgrywający Patriotów nie oddał sprawiedliwości punktowi, gdy zakończyli dzień 24-23 na 242 jardach. Obie te przerwy pojawiały się częściej u łapaczy basu niż w młodym QB.

W pierwszej serii Nelson Agolor nie zdołał podnieść dobrze rzuconego podania, co z kolei dało Mike’owi Hyde’owi szansę na wyjątkowe przechwycenie. Drugi INT wyszedł z rąk Huntera Henry’ego. Jones cierpiał z powodu braku bezpieczeństwa z powodu skoków i linii ataku, ale wisiał tam, walczył do końca i wykonał kilka dobrych podań, mimo że Patriots ścigał go całą noc.

Ogólnie rzecz biorąc, zdecydowanie interesujące było zakończenie sezonu 2021 Jonesa. Nie ma wątpliwości, że Patrioci znajdą w przyszłości swoją kwaterę.

Przegrany: choroba LP Kyle’a von

Kyle Vaughn został poproszony o pracę jako szpieg dla rozgrywającego Pilesa Josha Allena w sobotni wieczór. Miał jednak zły dzień, aby zapobiec solidnemu sezonowi.

Vaughn zmagał się z pokryciem choroby i nie był w stanie wywrzeć wystarczającej presji z drugiego poziomu, a Allen w zasadzie pozwolił sobie na robienie tego, co chciał. Starszy obrońca był kluczową postacią w obronie Patriotów przez ostatnie pięć lub więcej lat, ale stało się jasne, że zespół musi zwiększyć szybkość i atletykę do swojego korpusu obrońców, aby powstrzymać rozgrywającego takiego jak Allen.

Przegrany: Atak i linia defensywna

Pod względem warunków gra pomiędzy Nową Anglią a Buffalo będzie rozgrywana w okopach. Niestety od początku stało się jasne, że Patrioci nie zdołają zdobyć pchnięcia i dominacji na linii walki.

Przez cały rok byli patriotami, chwalącymi się odważną grą w piłkę zarówno w ataku, jak iw obronie, ale dominowali w sobotni wieczór. W szczególności obrona nieszczelnego biegu ponownie podniosła swoją brzydką głowę, rezygnując z dwóch przyłożeń na 176 jardów i 26 próchnicy poza kolanami.

READ  Źródła podają, że Cassidy Hutchinson był jednym ze świadków, którzy próbowali wpłynąć na świat Trumpa

Przegrani: S. Adrian Phillips i S. Kyle Tucker

Adrian Phillips był jednym z najbardziej konsekwentnych graczy Patriotów Ładowarki w Los Angeles Ostatni rok. Jednak on i kolega obrońca Kyle Tucker nie służyli jako główna obrońca Patriotów i ciasny bloker.

Duet zdobył 89 jardów do przyłożenia, pozwalając Dawsonowi Knoxowi na zrobienie z tego kariery. Dla Patriotów zarówno Phillips, jak i Tucker powinni grać lepiej i służyć jako liderzy w 2022 roku i później, zwłaszcza jeśli Devin McCurdy nie wróci w przyszłym roku.

Przegrany: Łowca TE Henry

Po złapaniu trzydziestego połowu z Scrimmage w szóstej grze Patriotów, Hunter Henry stał się ważnym czynnikiem przez całą noc. Ciasny koniec pozwolił też piłce trafić w jego ręce, co zaowocowało drugim przechwytem Maca Jonesa, gdy Patriots potrzebowali pozytywnej gry na początku trzeciej kwarty.

Henry był celem Jonesa przez cały sezon, ale Bills upewnił się, że życie na ciasnym końcu w sobotni wieczór będzie trudne. Zrobili to i zranili całą zbrodnię Nowej Anglii.

Przegrany: CB JoJuan Williams

Z Johnem Millsem z listy rezerwowej Govt-19, Patrioci dali JoJo Williamsowi początek przeciwko Jesse Jacksonowi. Jak przez większość roku, miał trudności z dostrzeżeniem rozszerzonego procesu.

Williams został spalony za złapanie przyłożenia z 34 jardów przez Emmanuela Sandersa na początku trzeciej kwarty. Kolejna rozczarowująca gra dla poprzedniej selekcji do drugiej rundy draftu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *