Bengal wygrywa pierwsze play-offy 31 lat po błędzie gwizdka przeciwko Raiders | NFL

Joe Burroughs poprowadził płodny atak z sześcioma podaniami, w tym dwoma podaniami przyziemienia, a Rookie Evan McPherson strzelił cztery gole z pola. Cincinnati Bengal W końcu pokonali Las Vegas 26-19 w sobotnim meczu o dziką kartę, aby awansować do play-offów.

To było zwycięstwo Bengalczyków w ciągu trzech dekad. Po tym, jak AFC przeszło od złego do pierwszego na północy z młodą listą, zakończyli nieprzyjemną sezonową suszę trwającą 31 lat i osiem kolejnych porażek.

Trener Bengalu Zack Taylor powiedział, że właściciel drużyny Game Balls wybiera się do Mike’a Browna i miasta.

„Niektórzy z nich mogą nie rozumieć znaczenia tego, co się dzisiaj wydarzyło” – powiedział o swoich graczach. „Miasto można wreszcie podziwiać… aby złagodzić presję na ten zespół i ostatnie 31 lat. Dla wielu było to ważne dzisiaj.

Bengals musiał przetrwać bieg Raiders do linii dziewięciu jardów w ostatniej minucie, ale Derek Carr skutecznie przerwał grę, przechwytując Jermaine Pratt w czwartej.

Bengalczycy przedłużyli sezonową suszę kolarzom przez długi czas, z pomocą niektórych niespokojnych urzędników zespołu Jerome Pokera, którzy pozwolili Burrowowi na podanie przy przyziemieniu Tylera Boyda. Las Vegas dotarło do play-offów po wygraniu czterech ostatnich meczów, ostatnio wygrywając mistrzostwa AFC w następnym sezonie.

Cincinnati straciło cztery bramki w drugiej połowie z pewnymi kontrowersją. Nora zwinęła się w prawo, aby uniknąć nacisku i rzuciła z boku. Gra toczyła się dalej pomimo fałszywego gwizdka oficera, który sądził, że przekroczył granicę Nory. Boyd złapał podanie na 10 jardów z tyłu strefy finałowej z przewagą 20-6. Sztuka została policzona, Na protesty jeźdźców.

Zasada 7, sekcja 2, art. 1 (m) NFL stanowi: „[W]Funkcjonariusz niewłaściwie gwiżdże podczas gry piłki i piłka natychmiast ginie. W dół. „

Las Vegas straciło siedem punktów.

„To wielka wygrana dla nas, dla miasta, dla firmy” – powiedział Burrow, który prowadził NFL podczas zamykania tego sezonu. „Ale spodziewaliśmy się tego, więc wygranie dywizji nie miało być wielkim świętem. Zajęliśmy się biznesem. Przechodzi do następnej rundy.

READ  Jason Momoa w Talks to Star w roli złoczyńcy — The Hollywood Reporter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *