Bengal wygrywa pierwsze play-offy 31 lat po błędzie gwizdka przeciwko Raiders | NFL

Joe Burroughs poprowadził płodny atak z sześcioma podaniami, w tym dwoma podaniami przyziemienia, a Rookie Evan McPherson strzelił cztery gole z pola. Cincinnati Bengal W końcu pokonali Las Vegas 26-19 w sobotnim meczu o dziką kartę, aby awansować do play-offów.

To było zwycięstwo Bengalczyków w ciągu trzech dekad. Po tym, jak AFC przeszło od złego do pierwszego na północy z młodą listą, zakończyli nieprzyjemną sezonową suszę trwającą 31 lat i osiem kolejnych porażek.

Trener Bengalu Zack Taylor powiedział, że właściciel drużyny Game Balls wybiera się do Mike’a Browna i miasta.

„Niektórzy z nich mogą nie rozumieć znaczenia tego, co się dzisiaj wydarzyło” – powiedział o swoich graczach. „Miasto można wreszcie podziwiać… aby złagodzić presję na ten zespół i ostatnie 31 lat. Dla wielu było to ważne dzisiaj.

Bengals musiał przetrwać bieg Raiders do linii dziewięciu jardów w ostatniej minucie, ale Derek Carr skutecznie przerwał grę, przechwytując Jermaine Pratt w czwartej.

Bengalczycy przedłużyli sezonową suszę kolarzom przez długi czas, z pomocą niektórych niespokojnych urzędników zespołu Jerome Pokera, którzy pozwolili Burrowowi na podanie przy przyziemieniu Tylera Boyda. Las Vegas dotarło do play-offów po wygraniu czterech ostatnich meczów, ostatnio wygrywając mistrzostwa AFC w następnym sezonie.

Cincinnati straciło cztery bramki w drugiej połowie z pewnymi kontrowersją. Nora zwinęła się w prawo, aby uniknąć nacisku i rzuciła z boku. Gra toczyła się dalej pomimo fałszywego gwizdka oficera, który sądził, że przekroczył granicę Nory. Boyd złapał podanie na 10 jardów z tyłu strefy finałowej z przewagą 20-6. Sztuka została policzona, Na protesty jeźdźców.

Zasada 7, sekcja 2, art. 1 (m) NFL stanowi: „[W]Funkcjonariusz niewłaściwie gwiżdże podczas gry piłki i piłka natychmiast ginie. W dół. „

Las Vegas straciło siedem punktów.

„To wielka wygrana dla nas, dla miasta, dla firmy” – powiedział Burrow, który prowadził NFL podczas zamykania tego sezonu. „Ale spodziewaliśmy się tego, więc wygranie dywizji nie miało być wielkim świętem. Zajęliśmy się biznesem. Przechodzi do następnej rundy.

READ  W wywiadzie dla Charlemagne Tha God, Travis Scott nie był świadomy obrażeń w Astroworld.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.