2021-22 All-NBA Drużyny: Nicola Jogic, Giannis Antedocounbo Headline First Team, Joel Embiet utworzyli drugi zespół

Obrazy Getty

2021-22 Wszystkie drużyny NBA były oficjalne Ogłoszenie ligi We wtorek. Dwa razy NBA rządzi MVP Nicola Jogic Z Bryłki Denver Nazwany dla pierwszego zespołu z Milwaukee Bucks Do przodu Giannis Antetocounmo, Dallas Mavericks Straż Luca Tonsic, Synowie Feniksa Strażnik Devin Booker I Boston Celtics Do przodu Jason Tottam. Antetokounmpo jest jedynym graczem, który otrzymał wszystkie głosy pierwszej drużyny NBA na 100 głosów.

Wszyscy zawodnicy wymienieni w pierwszej drużynie mają 27 lat lub mniej, a liga grała po raz pierwszy od sezonu 1954-55. Na podstawie tych statystyk można śmiało powiedzieć, że przyszłość ligi jest w dobrych rękach. Dzięki swojej selekcji stał się dopiero czwartym graczem w historii ligi, który wystąpił co najmniej trzy razy w ciągu 24 lat. Pozostali trzej gracze to Tim Duncan, Kevin Durand I Maksa Saslofskiego.

Drugi zespół prowadzi Filadelfia 76ers Centrum Joel Empide, Najlepszy strzelec ligi w tym sezonie i drugi w plebiscycie MVP drugi sezon z rzędu za Jogikiem. Z osadzeniem, Memphis Chrislice Strażnik Ja Morant, Sieci Brooklyńskie Napastnik Kevin Durand, żołnierze złotego Stanu Strażnik Stephen Curry I Chicago Bulls Do przodu Dimar Droson Byli też w drugiej drużynie. Durant ma teraz w swoim imieniu 10 egzaminów NBA.

Trzecia drużyna składa się z Minnesota Timberwolves Centrum Miasta Carl-Anthony, Los Angeles Lakers Do przodu James LebronStrażnik Słońca Chris Paul, Atlanta jastrzębie Strażnik Trey Young I Toronto Raptors Do przodu Pascal Syjamski. Dzięki swojej selekcji James zwiększył swój rekord we wszystkich selekcjach drużyn NBA do 18. Po Jamesie, Paul jest najbardziej aktywnym graczem z 11 i miał na koncie wszystkie selekcje NBA.

Gracze, którzy nie są w jednej z trzech drużyn, Utah Jazz Centrum Rudy Cobert Otrzymano największą łączną liczbę głosów, co następuje Upał Miami Gracze Pam Adebajo I Jimmy Butler.

READ  Amerykańscy działacze na rzecz praw aborcyjnych rozpoczynają „lato gniewu” protestami w sobotę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.