2022 prawybory: rozpoczynają się prawybory stanu Floryda, Nowy Jork, Oklahoma

Starcia demokratyczne na Florydzie w Nowym Jorku, postępowe wyzwania trafiają na pierwsze strony gazet

Istnieje kilka głośnych starć między demokratami, gdy wyborcy udają się na wybory we wtorek. Wybory prawybory na Florydzie iw Nowym Jorku.

Na Florydzie komisarz ds. rolnictwa Nikki Fried mierzy się z urzędującym kongresmenem Charliem Cristem w prawyborach gubernatorów Demokratów, aby ustalić, kto rzuci wyzwanie republikańskiemu zasiedziałemu. Gubernator Ron DeSantis W listopadowych wyborach powszechnych.

Większość sondaży pokazuje Crista, republikanina, który stał się demokratą, który kiedyś służył jako gubernator Florydy, będąc członkiem GOP, prowadząc Fried w gorącym wyścigu, w którym doszło do ostrych ataków z obu stron.

W Nowym Jorku długoletni demokratyczni członkowie Kongresu Jerry Nadler i Carolyn Maloney Po tym, jak ich odpowiednie dzielnice Nowego Jorku zostały anektowane w ramach procesu redystrykcyjnego stanu po spisie ludności w 2020 roku, są zmuszeni rywalizować o miejsce w nowo wylosowanym 12. Okręgu Kongresowym Nowego Jorku.

Obaj służyli w Kongresie od początku lat 90. i mierzą się z wyzwaniem ze strony trzeciego Demokraty, 38-letniego prawnika. Suraj PatelKto wzywa do „zmiany pokoleniowej” i nowego podejścia do reprezentowania dzielnicy, a nie „status quo”.

Sondaże pokazują, że Nadler prowadzi w wyścigu, z Maloneyem na drugim miejscu, a Patel na trzecim, choć każdy z nich nadal cieszy się poparciem znacznej części respondentów.

W Nowym Jorku urzędujący demokratyczny kongresman Sean Patrick Maloney staje przed wyzwaniem z lewej strony senatora Alessandry Biagi w 17. Okręgu Kongresowym tego stanu.

Biagi jest zwolennikiem ruchu „Obroń policji” Otrzymane zatwierdzenia Członek „Drużyny” Rep. Alexandria Ocasio-Cortez, DNY

Ostatnie sondaże pokazują, że Maloney, który obecnie reprezentuje 18. Okręg Kongresowy i jest uważany za umiarkowanego Demokratę, prowadzi Biagiego pod względem dwucyfrowym; Jednak ten ostatni spodziewa się tego samego niepokoju, co Ocasio-Cortez Ówczesny demokratyczny kongresman Joe Crowley W 2018 roku.

Przeczytaj więcej od Brandona Gillespiego z Fox News, Kliknij tutaj.

READ  Strzelec z lotniska w Dallas twierdzi, że jest żoną Chrisa Browna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.