35-punktowe zwycięstwo Warriors po 50-punktowym deficycie w historii NBA – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Następują zwycięstwa po odbiciu, a potem to, co Warriors zrobili w środę wieczorem w Chase Center.

Trzy dni po 52-punktowej porażce z Boston Celtics na TD Garden Warriors pokonali Milwaukee Bucks różnicą 35 punktów.

Według SportsRader zwycięstwo 125-90 było największym zwycięstwem drużyny NBA bezpośrednio po stracie co najmniej 50 punktów.

Mając w pełni zdrowy skład po raz pierwszy od trzech miesięcy, Warriors wypracowali sobie do przerwy 20-punktową przewagę nad Bucksami i pomimo ataku Milwaukee w trzeciej kwarcie, Golden State stawiło wystarczający opór, aby przypieczętować zwycięstwo. W czwartej kwarcie zwyciężyli 32:9.

Steph Curry prowadził z 29 punktami, a Jonathan Cuminga dodał 20 punktów. Nowicjusz napastnik Trace Jackson-Davis zdobył 15 punktów z ławki rezerwowych i miał plus 20 w ciągu 19 minut spędzonych na ławce rezerwowych.

Dzięki zwycięstwu Warriors mają bilans 33-28 i z powrotem zajmują dziewiąte miejsce w Konferencji Zachodniej, przed Los Angeles Lakers, którzy w środowy wieczór przegrali z Sacramento Kings.

Warriors będą mieli okazję podtrzymać dobrą passę, gdy w czwartek w Chase Center zmierzą się z Chicago Bulls.

Golden State ma szansę na zwycięstwo w trzech kolejnych meczach przeciwko Bulls, a następnie przeciwko San Antonio Spurs. Jeśli Warriors zdołają pokonać całą trójkę, porażka z Celtics będzie przebłyskiem na radarze w obliczu awansu w tabeli Konferencji Zachodniej.

Pobierz i śledź podcast Dubs Talk

READ  Kobieta w ciąży i jej dziecko umierają na wirusowym zdjęciu z ataku na szpital położniczy: Andhra