84-letni Frank Langella jest ośrodkiem dochodzenia w sprawie molestowania seksualnego związanego z zachowaniem w limitowanym serialu Netflix

Aktor Frank Langella, lat 84, znajduje się w centrum dochodzenia w sprawie molestowania seksualnego w związku z zachowaniem w limitowanej serii Netflix The Fall of the House of Usher

  • 84-letnia Angela jest przedmiotem dochodzenia w sprawie zarzutów o niewłaściwe zachowanie
  • Nominowany do Oscara aktor nie został zwolniony ani zawieszony w programie
  • Oskarża się go o żartowanie o seksie
  • Źródła podały, że podczas pisania scenariusza dotknął nogi aktorki i zażartował: „Podoba ci się?”
  • Upadek domu Usherów jest kręcony w Kolumbii Brytyjskiej w Kanadzie
  • Angela to znakomita aktorka z bogatym życiorysem, pracująca stale w filmach i filmach od 1965 roku
  • Otrzymał nominację do Oscara dla najlepszego aktora w głównej roli za rolę zmarłego prezydenta Richarda Nixona w filmie Frost/Nixon z 2008 roku.

Aktor Frank Langella jest w centrum śledztwa w sprawie molestowania seksualnego w sprawie jego rzekomego zachowania na planie limitowanego serialu Netflixa The Fall of the House of Usher.

Źródła produkcyjne podały, że 84-letni aktor Bayonne, urodzony w New Jersey, został oskarżony o wiele przypadków niewłaściwego zachowania na planie serialu w Kolumbii Brytyjskiej w Kanadzie. TMZ W środę, ale nie został zwolniony ani zawieszony.

Wśród rzekomych incydentów źródło podało, że żart, o którym opowiadała Angela, miał podtekst seksualny, a także przypadek, w którym dotknął nogi aktorki (podczas występu książkowego) i zażartował: „Podoba ci się?”

Najnowsze: 84-letni aktor Frank Langella jest w centrum śledztwa w sprawie molestowania seksualnego w sprawie jego rzekomego zachowania na planie limitowanego serialu Netflix Upadek domu Usherów. Aktor został sfotografowany w 2012 roku na festiwalu filmowym Sundance w Park City w stanie Utah

Źródła poinformowały, że dochodzenie nie wpłynęło na produkcję limitowanej serii Netflix, ponieważ Angela nie miała w tym tygodniu żadnych scen do sfilmowania.

READ  Kangana Ranaut zgadza się z komentarzem Mahesha Babu „Bollywood nie może mnie zmusić”: „Yi Tuh Unon Sahi Kaha…”

Policja poinformowała, że ​​nie zgłoszono żadnych doniesień na temat weterana. Przedstawiciel Netflix powiedział, że firma nie komentuje „aktywnych kwestii rekrutacyjnych”.

Angela gra Rodericka Ashera w serialu stworzonym przez Mike’a Flanagana.

Inni członkowie obsady to Mark Hamill, Carla Gugino, Willa Fitzgerald, Geer Tinako, Mary McDonnell, Kate Siegel, Zack Gilford, Henry Thomas, Annabeth Gish i Malcolm Goodwin, według iMDb.

Angela gra Rodericka Ushera w serialu Netflix stworzonym przez Mike'a Flanagana

Angela gra Rodericka Ushera w serialu Netflix stworzonym przez Mike’a Flanagana

Angela była widziana zdalnie podczas gali Screen Actors Guild Awards w zeszłym roku

Angela była widziana zdalnie podczas gali Screen Actors Guild Awards w zeszłym roku

Angela zdobyła nominację do Oscara w 2009 roku za najlepszą rolę aktora w głównej roli za rolę zmarłego prezydenta Richarda Nixona w filmie Frost/Nixon z 2008 roku

Angela zdobyła nominację do Oscara w 2009 roku za najlepszą rolę aktora w głównej roli za rolę zmarłego prezydenta Richarda Nixona w filmie Frost/Nixon z 2008 roku

Angela jest znakomitą aktorką z bogatym życiorysem, pracując stale w filmach i filmach od 1965 roku.

W 2009 roku otrzymał nominację do Oscara w kategorii „Najlepszy aktor pierwszoplanowy” za rolę zmarłego prezydenta Richarda Nixona w filmie Frost/Nixon z 2008 roku.

Wśród jego godnych uwagi filmów jest film Dracula z 1979 roku, z udziałem hrabiego Draculi. 1987 dla Mistrza Wszechświata, grającego złoczyńcę Szkieletora; Superman powraca w 2006 roku, grając rolę Perry’ego White’a; oraz Robot i Frank grający Franka z 2012 roku.

Zdjęcia Angeli jako sędziego Juliusa Hoffmanna w rozprawie Chicago 7 w 2020 r.

Zdjęcia Angeli jako sędziego Juliusa Hoffmanna w rozprawie Chicago 7 w 2020 r.

Angela zagrała Perry'ego White'a w filmie Superman powraca z 2006 roku

Angela zagrała Perry’ego White’a w filmie Superman powraca z 2006 roku

Angela pojawiła się w 1987 roku w filmie Masters of the Universe, grając rolę złoczyńcy Skeletor

Angela pojawiła się w 1987 roku w filmie Masters of the Universe, grając rolę złoczyńcy Skeletor

W ostatnich latach wystąpił w wielu projektach, m.in. The Trial of the Chicago 7, gdzie zagrał sędziego Juliusa Hoffmanna. program telewizyjny „Kiding”, w którym wcielił się w „Seeba”; I program telewizyjny Amerykanie, w którym gra Gabriel.

Według Poczta w Nowym JorkuWcześniej był związany z nieżyjącymi już aktorkami Ritą Hayworth i Elizabeth Taylor.

READ  Netflix każe pracownikom zrezygnować, jeśli poczują się urażeni nową notatką kulturową

Był romantycznie związany z Whoopi Goldberg przez pięć lat po tym, jak pracowali razem nad jej filmem Eddie z 1994 roku, zgodnie z raportem z 2000 roku. różnorodny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.