Aaron Judge: Yankees byli widziani jako „ćwierkający”, a nie do wskazywania

Agencja prasowa15 maja 2023, 23:54 czasu wschodniego3 minuty na przeczytanie

Aaron Judge wyjaśnia zajawkę podczas ataku HR

Aaron Judge wyjaśnia, dlaczego wciąż patrzył na ziemiankę Yankees, zanim pokonał 462-metrowy home run przeciwko Blue Jays.

Toronto – Aaron Judge powiedział, że próbował ustalić, który kolega z drużyny krzyczał na sędziego głównego Clinta Vondraka, kiedy zajrzał do swojej ziemianki przed uderzeniem 462-metrowego home runu w wygranym 7-4 meczu New York Yankees z Toronto Blue Jays w poniedziałek wieczorem.

Zawodnik Yankees przez chwilę patrzył w bok, po czym z prędkością 114,9 mil na godzinę uderzył w prawe skrzydło Jaya Jacksona.

„Z naszej kryjówki dochodziło coś w rodzaju ćwierkania, co bardzo mi się nie podobało w tej sytuacji” – powiedział sędzia.

Nowy Jork prowadził wówczas 6: 0, a trzy rzuty wcześniej Vondrak wyrzucił trenera Yankees Aarona Boone’a za kłótnię z niskim uderzeniem Judge. Boone wyszedł z bunkra, by dać upust Vondrakowi i szefowi załogi, Jamesowi Hoye.

Nadawcy z Toronto zauważyli, że sędzia zaglądał do swojej prywatnej skrytki przed Homerem i spekulowali, że szuka jakiegoś sygnału.

„To dziwne, że uderzający patrzy w tym kierunku” – powiedział menedżer Blue Jays, John Schneider.

Al-Qadi powiedział, że niektórzy z jego kolegów z drużyny nadal wyrażali urazę, że jego atak trwał.

„Czuję, że po tym, jak menedżer wykona swoją pracę”, powiedział Judge, „to tak, jak Flas, miotacz wciąż musi wyjść i zrobić kilka rzutów. Mamy prowadzenie, chodźmy tu pracować”. „Powiedziałem kilka rzeczy niektórym chłopakom w ziemiance, zwłaszcza po meczu. Mam nadzieję, że to się więcej nie powtórzy”.

Boone powiedział, że rozumie frustrację sędziego z powodu ukrytego rozproszenia uwagi.

„Jodi była trochę jak„ Uderzam tutaj ”- powiedział Boone.

Sędzia uderzył w dwie pojedyncze brwi w poniedziałek, dziewiąty i dziesiąty sezonu. To był jego trzeci mecz w tym roku i 30. w karierze.

Sędzia ma na swoim koncie 30 home runów przeciwko Toronto, co jest drugim co do wielkości wynikiem przeciwko przeciwnikowi za jego 35 biegami przeciwko Baltimore Orioles.

READ  Green Bay Packers zatrudnia ulubionego Aarona Rodgersa, Toma Clementsa, jako trenera QB

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *