Wieloosobowa strzelanka robotów w puszkach, Hawken, powraca jako gra PvE

Pięć lat po anulowaniu darmowej strzelanki wieloosobowej Hawken Mode po burzliwym rozwoju, marka jest wskrzeszana przez 505 Games jako skoncentrowana na PvE i początkowo jednoosobowa gra Hawken Reborn.

Oryginalny Hawken pojawił się na scenie w 2011 roku z rozszerzeniem Uderzający zwiastun trwającej pracy, ale nie udało mu się znaleźć publiczności w prawdziwym świecie. Nieudana próba wczesnego dostępu w 2014 roku zatrzymała rozwój aż do „restartu” w 2017 roku, ale nawet to nie wystarczyło, aby maruderzy przenieśli się do mechanicznego królestwa, a serwery PC gry zostały oszukane na zawsze w następnym roku.

Co sprawia, że ​​Hawken jest dziwnym wyborem do odrodzenia, ale oto jesteśmy, pięć lat później, z darmową grą Hawken Reborn Wystawione teraz na Steamie I przygotowuje się do uruchomienia wczesnego dostępu jako tytuł „naprawdę w fazie rozwoju” w środę, 17 maja.

Ujawnienie wczesnego dostępu do Hawken Reborn.

Ta wstępna wersja Hawken Reborn, opisana jako „bardzo wczesna w swoim cyklu życia”, będzie zawierała sześć grywalnych misji fabularnych dostępnych za pośrednictwem menu Merc Net, jeden grywalny obszar i misje radiowe zapewniające „powtarzalność i wczesną eksplorację”. Będzie również zawierać pięć mechanik, a także „wiele broni i silników odrzutowych do tworzenia i dostosowywania w zależności od stylu gry”.

505 mówi, że spodziewa się, że Hawken Reborn pozostanie we wczesnym dostępie na Steamie przez około 18 miesięcy, a nowa zawartość pojawi się „kiedy nasze kluczowe fundamenty będą na swoim miejscu”. Te nowe dodatki będą obejmować nową mechanikę i misje, kooperacyjny tryb wieloosobowy i „epicką historię”, które pojawią się w ramach pełnej premiery gry w późniejszym terminie.

505 nie wspomina o planach na platformę inną niż PC, ale obce gatunki mogą po raz pierwszy posmakować Hawken Reborn, kiedy trafi na Steam w środę, 17 maja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *