Aaron Rodgers będzie zaangażowany w sprawy personalne w takim stopniu, w jakim chcą tego Jets

Mimo wszystkich swoich umiejętności zawodowego rozgrywającego Aaron Rodgers nie jest dobrym dyrektorem generalnym jak na amatora. W tym sezonie rozsądnie byłoby go nie słuchać, jeśli chodzi o dodawanie zawodników.

Ze swojej strony człowiek, któremu nie podobało się to, że nie ma miejsca przy stole w Green Bay, jest skłonny spełnić życzenia swojego obecnego zespołu.

„Tyle lub tak mało, jak chcą” – powiedział w poniedziałek dziennikarzom Rodgers na temat swojego potencjalnego zaangażowania w przesunięcia personelu poza sezonem. „Jeśli [G.M. Joe Douglas] Chce mi pomóc w rekrutacji, jestem dostępny.

„Niekoniecznie uważam, że powinien to być każdy powiązany z tym systemem. Chodzi o charakter. Wiesz, myślę, że potrzebujemy charakteru z przodu. Niektóre z najlepszych kwestii, jakie kiedykolwiek mieliśmy, miały kilka poważnych postacie.”

Obecni ofensywni liniowi mogą uznać tę obserwację za dziwną. Ale ich największym problemem jest to, że nie są wystarczająco dobrzy jako kolektyw.

Rodgers przegrał cały rok w czwartej akcji po wznowieniu, częściowo z powodu niezbyt dobrego bloku. Jeśli nie, to prawdopodobnie kiedyś to nastąpi. Więc tak, linia ataku musi być lepsza.

Pod tym względem umiejętności muszą przeważać nad osobistymi. Musi przekraczać możliwości osobiste. Wydaje się, że Rodgers czasami postrzega Football Team jako duży klub. Chociaż zawsze lepiej jest, gdy każdemu w dowolnej grupie (w szkole, w pracy lub w rodzinie) dogaduje się z innymi, ludzie zwykle lepiej się dogadują, gdy wszystko idzie dobrze.

W przypadku Jets sprawy w tym roku nie układały się pomyślnie. W przyszłym roku jedyne, co muszą zrobić, to pozyskać lepszych zawodników. A jeśli wybór sprowadzi się do tego, który facet zaprzyjaźni się z Rodgersem i który może pomyśleć, że jest dziwakiem, ale go przed tym powstrzyma, Jets powinni wybrać to drugie.

READ  Rafael Nadal wycofuje się z Wimbledonu z powodu kontuzji, posyłając Nicka Kyrgios prosto do finału

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *