Aaron Rodgers podobno otrzymał ofertę kontraktu od Packers, która „zmieniłaby rynek rozgrywający”

NowaMożesz teraz słuchać artykułów Fox News!

MVP NFL Aaron Rodgers Mówi się, że jest rozdarty o to, gdzie chce grać w przyszłym sezonie, ale Pakowacze Robią wszystko, co w ich mocy, aby utrzymać swoją gwiazdę rozgrywającego w Green Bay.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY WIĘCEJ SPORTÓW NA FOXNEWS.COM

Aaron Rodgers #12 z Green Bay Packers przygotowuje się przed meczem z Detroit Lions na Ford Stadium 9 stycznia 2022 roku w Detroit w stanie Michigan.
(Zdjęcie: Nick Antaya/Getty Images)

ESPN.com zgłoszone Packers złożył Rodgersowi „znaczącą ofertę długoterminowego kontraktu” i oczekuje się, że „zmieni rynek rozgrywający”. W raporcie nie wspomniano o żadnej ofercie kontraktowej, ale Rodgers prawdopodobnie uczyni z Rodgersa najlepiej opłacanego gracza w NFL.

Kansas City Chiefs rozgrywający Patrick Mahomes W lipcu podpisał 10-letnie przedłużenie o 450 milionów dolarów i jest obecnie najlepiej opłacanym graczem w lidze. Oferta Packers powinna płacić Rodgersowi ponad 45 milionów dolarów rocznie.

Rozgrywający Green Bay Packers, Aaron Rodgers (12), oddaje piłkę AJ Dillonowi podczas pierwszej połowy meczu NFL w niedzielę, 17 października 2021 w Chicago.

Rozgrywający Green Bay Packers, Aaron Rodgers (12), oddaje piłkę AJ Dillonowi podczas pierwszej połowy meczu NFL w niedzielę, 17 października 2021 w Chicago.
(Zdjęcie AP/Nam Y. Huh)

Calvin Ridley Falcons zbanowany w sezonie 2022 za obstawianie gier NFL

W zeszłym tygodniu pojawił się raport, że Rodgers może zarobić prawie 50 milionów dolarów rocznie.

The Packers są obecnie o 26,4 miliona dolarów powyżej oczekiwanego pułapu wynagrodzeń na 2022 r., według nad okładką. Jeśli Rodgers podpiszą ogromną umowę z Packers, zespół prawdopodobnie będzie musiał zapewnić więcej miejsca dla supergwiazd na dużą skalę Davant Adams. Adams prawdopodobnie zostanie dotknięty franczyzą, co oznacza, że ​​jego roczna umowa będzie warta 18,42 miliona dolarów.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY UZYSKAĆ ​​APLIKACJĘ FOX NEWS

Rodgers przyznał niedawno, że decyzja o jego przyszłości zapadnie w okolicach terminu franczyzy, który nastąpi we wtorek po południu o godzinie 16:00 czasu wschodniego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *