Cena GTA 5 na PS5 jest zaskakująco wysoka, tania jak barszcz do 14 czerwca

Aktualizacja: Ceny bezpośrednie w Wielkiej Brytanii PS . Sklep nawet mniej niż oczekiwano. GTA 5 Kampania dla jednego gracza będzie kosztować tylko 8,75 GBP na PS5 do 14 czerwca, podczas gdy GTA Online Będzie bezpłatny do powyższego terminu. Łączna cena za Obie To idzie do 34,99 £ po 14 czerwca, podczas gdy samo GTA Online będzie kosztować 17,99 £ po 14 czerwca To jest witam jedna prezentacja wprowadzająca i droga Bardziej hojny niż ktokolwiek z nas się spodziewał.


Oryginalna historia: Zamówienia w przedsprzedaży na GTA 5 Reedycja, która pojawi się na PlayStation 5 od 14 marca, jest Transmisja na żywo rozpoczęła się w niektórych częściach słowa. I tu wielka niespodzianka: jest tani – nadzwyczajnie. Chociaż wielu może uważać, że Rockstar jest im to winien Bezpłatna aktualizacja z PS4 do PS5Kampania dla jednego gracza będzie kosztować zaledwie 14,99 AUD w dniu premiery, jako część oferty wstępnej. Jest to dolar australijski, który w USA jest przeliczany na około 9,99 USD.

Teraz należy pamiętać o kilku rzeczach: GTA Onlineże Również 14,99 USD na Xbox Series X | S będzie bezpłatne przez trzy miesiące na PS5, więc nie będziesz musiał za niego płacić, jeśli odbierzesz go przed 14 czerwca. Cena zarówno dla pojedynczego gracza, jak i dla wielu graczy abonent Od 14 czerwca wzrośnie do 59,95 AUD.

Ciekawe, że Australijczycy PS . Sklep Strona podaje, że cena GTA 5, w tym GTA Online, wyniesie 34,99 GBP od 14 czerwca, chociaż jest to obecnie jedyna cena dostępna w Wielkiej Brytanii. Spodziewamy się 9,99 GBP za wspomnianą wstępną ofertę dla jednego gracza i sprawdzimy Rockstar, chociaż powinno to zostać potwierdzone później wieczorem, gdy zamówienia w przedsprzedaży zostaną uruchomione.

READ  The Magseeker: A League of Legends Story zadebiutuje 18 kwietnia

To skomplikowany tryb, ale w zasadzie GTA Online dostajesz za darmo do 14 czerwca na PS5 i przez pierwsze trzy miesiące nie będzie to kosztować dużo jednego gracza. Cena wzrośnie poza okres wprowadzający, ale szczerze mówiąc wygląda to na lepszą ofertę niż oczekiwano do tej pory. Zaktualizujemy konkretne informacje o cenach, gdy tylko je otrzymamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *