Airbnb, Roblox, Wynn Resorts i nie tylko

Logo Airbnb pojawia się na małej piramidzie pod szklaną piramidą Luwru w Paryżu, Francja, 12 marca 2019 r.

Płaskowyż Karola | Reuters

Sprawdź firmy, które trafiają na nagłówki gazet w handlu po godzinach:

Airbnb – Akcje firmy wynajmującej nieruchomości wzrosły o 5% podczas przedłużonego okresu handlowego we wtorek po tym, jak firma Wyniki za IV kwartał. Airbnb zarobił w tym okresie 8 centów przy przychodach 1,53 miliarda dolarów. Analitycy ankietowani przez Refinitiv spodziewali się, że firma zarobi 3 centy na 1,46 miliarda dolarów sprzedaży. Firma dała również mocne wskazówki.

Wygraj kurorty Akcje firmy hotelarskiej spadły o ponad 2% po tym, jak Wynn pominął prognozy zysków za czwarty kwartał. Wynn stracił 1,37 dolara na akcję, wyłączając pozycje, co było większą stratą, niż oczekiwali analitycy. Jednak przychody przekroczyły oczekiwania. Firma odnotowała sprzedaż w wysokości 1,05 miliarda dolarów, w porównaniu do 994 milionów analityków ankietowanych przez Refinitiv.

gra Roblox Akcje firmy hazardowej spadły o ponad 12% po tym, jak wyniki Robloxa w czwartym kwartale nie spełniły oczekiwań na szczycie i akcjach. Firma straciła w tym okresie 25 centów na akcję i wygenerowała sprzedaż w wysokości 770 milionów dolarów. Według szacunków Refintiv, Wall Street spodziewała się, że firma straci 13 centów na akcję przy przychodach w wysokości 772 milionów dolarów.

religijny Akcje Denny’ego spadły o 10% po tym, jak wyniki spółki za czwarty kwartał rozczarowały Wall Street. Denny zarobił 16 centów na akcję przy przychodach w wysokości 107,6 miliona dolarów. Analitycy ankietowani przez Refinitiv spodziewali się, że firma zarobi 17 centów przy przychodach 111,8 miliona dolarów.

READ  „Jesteśmy na początku super cyklu dla sneakersów”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *