Komisja House 6 stycznia odkopuje fałszywy spisek wyborców, sub-pona za 6 więcej

W ramach śledztwa w sprawie ataku na Kapitol z 6 stycznia 2021 r. grupa podarowała sapony sześciu osobom, w tym dwóm członkom kampanii Trumpa i czterem kluczowym urzędnikom GOP z rozdartych wojną stanów.

„Komisja selekcyjna szuka informacji na temat prób wysłania niewłaściwego wyborcy do Waszyngtonu i prób zmiany wyniku wyborów w 2020 roku. Szukamy zapisów i zeznań byłych urzędników kampanii i innych osób w różnych stanach. Powiedział.

Michael Roman, który kierował operacjami w dniu wyborów w 2020 roku, i jego zastępca, Gary Michael Brown, zostali sabotowani przez grupę urzędników kampanii Trumpa. „Oboje podobno byli zaangażowani w wysiłki mające na celu zachęcanie do zarzutów o oszustwo w wyborach w listopadzie 2020 r. i zachęcanie ustawodawców stanowych do wyznaczania fałszywych „alternatywnych” wyborców” – powiedział panel.

Lista Sapona obejmuje republikańskich prawodawców stanowych z Pensylwanii i Arizony – Douglasa Mastriano i Marka Finchema – a także republikańskiego przywódcę Arizony Kelly Ward i byłego prezydenta Michigan GOP Laurę Cox.

W zeszłym miesiącu komisja złożyła podpetycje Do 14 republikanów z siedmiu stanów Kto pracował nad fałszywą frekwencją Trumpa w 2020 roku w ramach planu kampanii Trumpa mającego na celu zburzenie Kolegium Elektorów.

5 stycznia 2021 r. Mastriano i Finchem podpisali list do byłego wiceprezydenta Mike’a Pence’a z prośbą o opóźnienie poświadczenia wyników wyborów z 6 stycznia.

Senacka Komisja Sądownictwa kierowana przez Demokratów Raport opublikowany w zeszłym roku Ujawnił korespondencję Mastriano z wymiarem sprawiedliwości. Mastriano był jedną z postaci radarowych, której raport został wyizolowany do dalszego śledztwa w sprawie pomocy i podżegania Trumpa do sabotowania wyborów.

Komisja Izby Reprezentantów już wysadziła telefon Warda i jej męża i złożyła pozew federalny o zablokowanie wniosku.

Jego nagrania i zeznania będą interesujące dla grupy, ponieważ pomógł zjednoczyć fałszywych wyborców w Arizonie. Ward był częścią kampanii publicznej, aby dać Benzowi wybory do Trumpa, kiedy przewodniczył on certyfikacji w Kongresie dla wyników kolegium wyborczego z 6 stycznia.

READ  Mężczyzna z Teksasu traci obie ręce i część nogi w wyniku ukąszenia pchły

Jako były przewodniczący Partii Republikańskiej Michigan, Cox starał się opóźnić poświadczenie wyników wyborów w Michigan, aw szczególności wyraził obawy dotyczące hrabstwa Wayne, w którym znajduje się Detroit. O oszustwach wyborczych.

W listopadzie 2020 r. Cox wraz z przewodniczącą republikańskiego Komitetu Narodowego Roną McDonnell wystosowali pismo do stanowej rady ds. akwizytorów stanu Michigan, prosząc o opóźnienie potwierdzenia wyników wyborów o 14 dni w celu sprawdzenia wyników wyborów w hrabstwie Wayne.

Przywódca większości w Senacie Michigan Mike Shirkie i były przewodniczący Izby Reprezentantów Michigan Lee Chadfield wysłali list do Coxa i McDonnell dzień po tym, jak polecieli do Waszyngtonu, aby spotkać się z Trumpem w Białym Domu. Nie mogłem wywrzeć na nich presji Aby pomóc pokonać wybory.
Ostatnia prośba Coxa i McDonnell o opóźnienie certyfikacji w Michigan nie była możliwa, ponieważ zażądali przeprowadzenia audytu przed wygaśnięciem certyfikacji. Ustawa wyborcza stanu Michigan.

Historia została zaktualizowana we wtorek o dodatkowe ulepszenia.

Marszałek CNN Cohen przyczynił się do powstania raportu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *