Akshay Kumar to człowiek z misją i nie jest to łatwe

Akshay Kumar w Cutputlli ciągnik. (Komplement youtube)

Nowe Delhi:

przyczepa CutputlliAkshay Kumar w roli głównej i Rakul Preet Singh, który ukazał się w sobotę i porusza w każdym tego słowa znaczeniu. Akcja filmu rozgrywa się w Kasuali, gdzie seryjny morderca jest na wolności, a Akshay Kumar i Rakul Preet Singh są dwoma gliniarzami na misji powstrzymania zabójcy. Akshay Kumar ostrzega swój zespół przed seryjnym mordercą, który popełnił 3 morderstwa. W zwiastunie mówi, że jedynym sposobem na powstrzymanie zabójcy nie są gry siłowe, ale „gry umysłowe”. Postanawia zamknąć miasto i wyrusza, aby osiągnąć swój cel, tylko po to, by na każdym kroku znajdować przeszkody. Zwiastun kończy się ujęciem Akshaya Kumara otwierającego bagażnik, po którym następuje szokująca reakcja.

Sprawdź zwiastun Cutputlli tutaj:

Główny aktor filmu, Akshay Kumar, udostępnił teaser filmu w mediach społecznościowych, pisząc: „3 morderstwa, 1 miasto, policjant i seryjny morderca na wolności! Cutputlli Hotstar Show pojawia się 2 września, tylko na Disney+ Hotstar.”

Film był koprodukowany przez Vashu Bhagnani, Jackky Bhagnani, Deepshikha Deshmukh i Pooja Entertainment. Wyreżyserowane przez Ranjita M Tiwari. kotopotli Zawiera również Sargun Mehta i Chandrachur Singh w kluczowych rolach.

Przemawiając w sobotę na pokazie zwiastuna filmu w Bombaju, Akshay Kumar powiedział dziennikarzom: „Umieszczony raz w Kasauli, pośród naturalnego piękna, film ujawnia makabryczne morderstwa. Jest pełen urzekających zwrotów akcji. Gram. Oficer śledczy w sprawie przegranych , Arjan Sethi, który wyrusza, aby złapać psychopatycznego zabójcę, którego motywy są nieprzewidywalne i niejasne.Tutaj zemsta jest iluzją, a ostatni akt filmu jest niewyobrażalny i zaskoczy Cię – co czyni go wyjątkowym, ANI powiedział.

(z wejściem od ANI)

READ  Met Gala 2022: 76-letnia Priscilla Presley kołysze czarną sukienkę z gwiazdą Elvisa Austina Butlera

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *