Aktualizacja Assassin’s Creed Valhalla poprawia chwiejną skradanie się gry • Eurogamer.net

Dodatkowo dodaje nową trudność fabularną.

Duża łatka 1.5.0 do Assassin’s Creed Valhalla pojawi się jutro, 22 lutego i poprawi funkcje ukrywania się w grze.

Aktualizacja będzie dostępna do pobrania od południa czasu brytyjskiego i będzie ważyć 15 GB na PC, 12,27 GB na Xbox Series X/S, 9,84 GB na Xbox One, 7,94 GB na PlayStation 4 i 3,6 GB na PS5.

Przede wszystkim ten patch przygotuje Valhallę na Mega rozszerzenie Ragnarok DawnKtóry rusza 10 marca. (Dodaje to cztery nowe umiejętności, sześć nowych umiejętności, nową jakość sprzętu i nie tylko, a także ogromną nową mapę i 40-godzinną kampanię).

Niezależnie od tego, czy kupisz Dawn of Ragnarök, czy nie, aktualizacja Valhalla 1.5.0 nadal przyniesie poprawki wielu problemów z ukryciem.

Reakcja wroga na gwizdek Ivora została poprawiona, a zasięg Ubisoftu się rozszerzył Uwagi do korekty stan: schorzenie. Deweloper „przetworzył” także graczy, którzy zostali złapani przez wrogów podczas korzystania z pułapek środowiskowych, dzikie zwierzęta wykrywające ifor niezależnie od odległości oraz alarmujące NPC.

Aktualizacja dodaje również nowy poziom trudności (historia) Sagi dla tych, którzy chcą „napisać własną sagę wikingów bez martwienia się o ukrywanie się i wyzwania bojowe”. Tutaj wrogowie zadają mniejsze obrażenia, a ich zasięg nie powiększa się wraz z graczem. Będziesz mieć również więcej czasu na zabicie, zastrzelenie i uwolnienie wrogów, zanim zostaniesz złapany.

Na PC obsługa konsoli została rozszerzona zarówno na platformy Stadia, jak i Nintendo Switch Pro. Na wszystkich platformach zostały również zgniecione dziesiątki i dziesiątki błędów.

drogi Wypróbuj całą Valhallę za darmo? Ubisoft pozwala ci to robić od czwartku 24 lutego do następnego poniedziałku 28 lutego.

Ubisoft ujawnił w zeszłym tygodniu Valhalla wygenerowała już ponad 1 miliard dolarów przychodówco czyni ją pierwszą grą w wiodącej serii tego wydawcy.

READ  Lista wszystkich aktualnych ikon Kirby i Zapomniana Kraina

Darmowe aktualizacje potrwają do 2022 roku, w tym kolejny nowy tryb gry. po tych, Oczekuje się, że ulubiona przez fanów postać powróci w mniejszym niezależnym wydaniuwidocznie oznaczało, że pewnego dnia nastąpiła dalsza ekspansja Walhalli.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *