Aktualizacja kontuzji Patricka Mahomesa: Andy Reid, ostatni Mahomes w czwartek przed mistrzostwami AFC

Czwartek, Szefowie Kansas City Rozgrywający Patrick Mahomes zanotował swoją drugą prostą Pełny Trenuj przed niedzielą Mistrzostwa AFC Konkurencja vs Bengale z Cincinnati. Mahomes doznał dużego skręcenia kostki w prawej nodze podczas zwycięstwa rundy dywizji nad drużyną. Jaguary z Jacksonville w sobotę.

Rozmawiając z mediami przed czwartkowym treningiem, główny trener Andy Reid powiedział, że wycofanie Mahomesa w środę było niepotrzebne. W czwartek Mahomes wyjaśnił, że czuje się komfortowo ze sposobem, w jaki porusza kieszenią.

„Jego nogi są teraz w porządku, więc nadal może się poruszać” – powiedział Reid. „Więc on nie tylko rzuca pełną ręką. Ale ma wystarczającą rękę. Widzieliście, jak to robi, nawet jeśli nie ma problemu z kostką, więc rzuca kilka piłek z płaskimi stopami”.

Reed dodał, że wyzwaniem dla rozgrywającego jest praca nad planem gry mającym na celu pokonanie Cincinnati teraz, gdy Chiefs uznali go za słuszne. W środę szerokokątny Chiefs Juju Smith-Schuster Opisał plan gry jako „ogień”.

Nic dziwnego, że przedsezonowy tydzień Mahomesa był inny niż zwykle. Rozgrywający wyjaśnił, że z powodu kontuzji przychodzi trochę wcześniej na spotkania, obowiązki w mediach i leczenie przed treningiem – a potem jest jeszcze rehabilitacja przed powrotem do domu, żeby obejrzeć film i spać.

Będąc w domu, Mahomes opisał użycie „jednego z 8000 różnych urządzeń”, aby przyspieszyć proces gojenia kostki.

„Przez cały dzień masz wzloty i upadki” – powiedział Mahomes przed czwartkowym treningiem. „Przygotowujesz się do treningu, trenujesz tak ciężko, jak potrafisz – a potem jesteś trochę bardziej obolały niż wcześniej i kiedy kładziesz się spać w formie – wstajesz i robisz to ponownie.

„Myślę, że stopniowo poprawiałem się przez cały tydzień i po prostu staram się to robić: zachować tę samą mentalność i naciskać – ale jednocześnie bądź gotowy do gry, gdy nadejdzie mecz”.

READ  TikTok i jego CEO walczą o uratowanie aplikacji w USA

Istotną częścią tygodnia jest testowanie tego, co potrafi.

Wydaje się, że Mahomes i sztab szkoleniowy Chiefs mają go w pozycji, w której czuje się komfortowo operując z własnej kieszeni. Poza tym systemem sztuki teatralne sprawiły, że Mahomes stał się popularny móc Przyłożenie kontra Cincinnati.

„Czuję, że mogę zrobić o wiele więcej” – powiedział Mahomes. „Zobaczymy, gdy się zbliżymy – zobaczymy podczas meczu. Nie możesz w pełni przewidzieć, jaki będziesz w tych momentach gry, ale mogę się przygotować. Najlepszym sposobem możliwe – a potem, kiedy wejdziemy do gry, masz nadzieję, że ten rodzaj adrenaliny wzrośnie.” , i możesz wykonywać te rzuty, kiedy potrzebujesz.

Zgodnie z oczekiwaniami, Reed melduje się u Mahomesa kilka razy dziennie, aby sprawdzić jego status.

„Często widuję Patricka w ciągu dnia” — wyjaśnił Reid. Rozmawiam z nim — regularnie spotykam się z (głównym trenerem atletycznym i wiceprezesem) Rickiem [Burkholder] I on mi mówi. Wszystko, co mogę z tego uzyskać, to Pat – lub, co ważniejsze, to, co robi [while] gra

Zdaniem liderów poszło jednak dobrze Sportowa rywalizacja nigdy nie przestaje zadziwiać rzesze fanów NFL.

„Nikt nie wie, chyba że faktycznie położy na tym swoje ręce i zobaczy to – ale najlepsze, co mogę zrobić, to przygotować moje ciało najlepiej, jak potrafię” – zaśmiał się Mahomes. „Widziałem filmy, na których chodzę i w ogóle. Nie wiem, co tak naprawdę dostaniesz, gdy będę chodził. Ale myślę, że ludzie zobaczą, gdzie jestem w niedzielę. zrobię Zobacz, gdzie jestem w niedzielę.

„Zamierzam przygotować swoje ciało w najlepszy możliwy sposób w ciągu tygodnia, aby być w jak najlepszej formie”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *