Aktualizacje rozrywkowe na żywo: ostrożna wizyta SRK na weselu Ranbir Alia; Strzelanie do zwierząt zaczyna się w tym tygodniu

17 kwietnia 2022 10:19 IST

Ranbir Kapoor wprowadza w tym tygodniu Sandeep Reddy Vanga

Po zakończeniu wesela Ranbira i Alii Bash oraz prawdopodobnie niedzielnego przyjęcia, Ranbir Kapoor wkroczy w sam środek akcji. Zgodnie z najnowszymi doniesieniami, Ranbir ma rozpocząć grę sandip Reddy Vanga do piątku 22 kwietnia w Manali.

17 kwietnia 2022 05:01 IST

Powrót do tyłu: Kiedy Alia Bhatt nie mogła przestać się rumienić, gdy Ranbir Kapoor zapytał „Kiedy się pobierzemy?”

Ślub Ranbir Kapoor i Alii Bhatt był niczym innym jak słodkim snem i czymś, na co wszyscy czekaliśmy. Kilka miesięcy temu, podczas przyjęcia plakatowego „Brahmastry”, fan zapytał Ranbira: „Kiedy zamierzasz poślubić Alię Bhatt lub kogoś innego?”, „Czy nie widzieliśmy tak wielu osób biorących ślub w ciągu ostatniego roku. Myślę, że nadal powinniśmy się z tego cieszyć”. Potem zwrócił się do Alii i zapytał: Kiedy się pobieramy?

17 kwietnia 2022 04:30 IST

Bounce: Kiedy Alia Bhatt przezabawnie odpowiedziała na swoje fałszywe zaproszenie na ślub do Ranbir Kapoor

Fałszywa kartka ślubna Alii i Ranbir stała się popularna w mediach społecznościowych w 2019 roku. Zaproszenie na ślub zawierało imiona pary wraz z imionami ich rodziców. Później aktorkę Al-Razi widziano na lotnisku, gdzie paparazzi wypytywali ją o kartkę ślubną. Na co Alia radośnie odpowiedziała: „Kia Patton?”

17 kwietnia 2022 03:51 IST

Wewnątrz ślubu Ranbir Alii: Riddhima Kapoor Sahni dzieli się kilkoma przebłyskami przyjęcia

Riddhima Kapoor Sahni spamowała swoje konto na Instagramie swoimi zdjęciami ślubnymi. Widać, jak goście odnoszą wielkie sukcesy. Na imprezie widzieliśmy producenta Juno Chopra oraz Kajala Ananda z Riddhimą.

Sprawdź historie Riddhimy tutaj:

READ  Rebel Wilson: SMH zaprzecza występowaniu aktora w grupie LGBTQ+ potępiającej „przerażającą” sytuację | Zbuntowany Wilson

17 kwietnia 2022 03:08 IST

Wewnątrz imprezy ślubnej Ranbir Alii: Riddhima Kapoor Sahni pozuje ze swoim bratem

Riddhima Kapoor Sahni zabrała się na swoje konto na Instagramie i dała fanom wrażenia z wesela. Riddhima upuścił bezcenne zdjęcie z bratem Ranbira.

17 kwietnia 2022 02:33 IST

8 najważniejszych wydarzeń z Mehndi Party Ranbir Alia

Po zamieszaniu wokół ślubu Ranbir i Alia związali ślub 14 kwietnia podczas tradycyjnej ceremonii. I zanim mogliśmy przeboleć nasze wymarzone zdjęcia ślubne, Alia upuściła wspaniałe zdjęcia ze swojej ceremonii ślubnej, które są pełne miłości i śmiechu. Co ciekawe, mehndi Alii i Ranbira miały kilka wyjątkowych chwil, w tym wspomnienie Rishi Kapoora, najsłodszego momentu pary i nie tylko. Kliknij poniższy link, aby dowiedzieć się więcej.

17 kwietnia 2022 01:54 IST

Shah Rukh Khan kradnie show na ślubie Ranbir Kapoor Alia Bhatt po ślubie

Zaledwie kilka minut temu paparazzi zauważył, że SRK przyjeżdża swoim samochodem na ślub Alii Bhatt i Ranbira Kapoora. Wcześniej na miejscu kliknęła również żona SRK, Gauri Khan.

17 kwietnia 2022 00:44 IST

Alia i Ranbir zaskoczyli media wysyłając słodkie ciasta z Bash

Nowożeńcy Alia Bhatt i Ranbir Kapoor nie świętują samotnie z rodziną i przyjaciółmi. Czynią też media częścią obchodów. Organizując wspólne spotkanie, Ranbir i Alia wysłali piękne torty po punkty i media stacjonujące poza Vastu.

17 kwietnia 2022 00:23 IST

Pozdrowienia dla Królowej Stylu – Gauri Khan

Na ślub Ranbir Kapoor i Alii Bhatt, Gauri Khan przybył w małej czarnej sukience. Pozostając wierna swojemu szykownemu stylowi, Gauri dopełniła swój wygląd złotymi kołnierzykami i muszką.

READ  Strona IMDb Amber Heard została zmieniona na „Amber Turd” w Google
Read Full Article
-->

16 kwietnia 2022 o 23:48 IST

Tara Sutaria i Adar Jain tworzą stylową parę na imprezie Alia Bhatt w Ranbir Kapoor

Tara Sutaria i Aadar Jain, którzy spotykają się ze sobą od jakiegoś czasu, zostali zauważeni, że wyglądają szykownie, gdy przybyli na nowożeńców Ranbir Kapoor i Bash po ślubie Alii Bhatt.

16 kwietnia 2022 o 23:40 IST

Aditya Roy Kapoor i Arman Jain wyglądają elegancko w czarnym garniturze, gdy przybywają na przyjęcie Ranbir Alia.

Ponieważ Ranbir Kapoor i Alia Bhatt organizują uroczyste wesele w swojej rezydencji, wszystko kręci się wokół gwiazd. Gwiazdy takie jak Aditya Roy Kapoor i Armaan Jain złożyli oświadczenie na czarno, gdy przybyli na imprezę.

16 kwietnia 2022 o 23:24 IST

Arjun Kapoor i Malaika Arora przybywają w wielkim stylu na poślubnym przyjęciu Ranbir Alia

Arjun Kapoor i Malaika Arora byli we własnej grze o modzie, gdy przybyli razem na ślub Ranbir Kapoor i Alia Bhatt.

16 kwietnia 2022 o 23:12 IST

Karisma Kapoor wybiera monochromatyczny strój na bash Ranbir Alia

Karisma Kapoor, kuzynka Ranbira Kapoora, zdecydowała się nosić monochromatyczny strój, kiedy przybyła na przyjęcie i nigdy wcześniej jej nie widziano.

16 kwietnia 2022 o 23:05 IST

Love Ranjan, jego żona Alisha, Rohit Dhawan i inni przybywają na ślub Ranbir Alia

Podczas gdy Ranbir Kapoor i Alia Bhatt organizują uroczyste wesele w swojej rezydencji, na imprezę widuje się celebrytów, takich jak Luv Ranjan, jego żona Alisha, Rohit Dhawan i inni.

READ  Tak, tak, ogłosić pierwsze amerykańskie koncerty od trzech lat

16 kwietnia 2022, 23:01 IST

Anushka Ranjan przybywa z Aditya Seal na koncert Ranbir Alia

Anushka Ranjan, która związała się z Adityą Seal w listopadzie zeszłego roku, widziano przychodzącą na imprezę ze swoim mężem. Należy zauważyć, że Anushka była wśród bliskich przyjaciół Alii

16 kwietnia 2022 o 22:44 IST

Akansha Ranjan i jej gang dziewczyn dołączają do świętowania Alii Bhatt i Ranbira Kapoora

Podczas gdy Alia Bhatt i Ranbir Kapoor organizują wielkie przyjęcie po ślubie, na przyjęcie pojawia się gang panny młodej, w tym Akancha Ranjan.

16 kwietnia 2022 o 22:26 IST

Karan Johar przybywa na ślub Ranbir Alia w wielkim stylu

Karan Johar, który jest bardzo blisko z Alią Bhatt, pojawia się na przyjęciu poślubnym w rezydencji Vastu Ranbira Kapoora. Złożył oświadczenie na czarno na imprezę.

16 kwietnia 2022 o 22:22 IST

Ayan Mukerji będzie częścią ślubu Alii Bhatt i Ranbira Kapoora po ślubie

Ayan Mukerji, którego łączy wielka więź z Alią i Ranbirem, był jednym z gości na ich weselu. A teraz reżyserka przyjechała na ślub pary.

16 kwietnia 2022, 22:04 IST

Neetu Kapoor, Riddhima Kapoor Sahni i Bharat Sahni ubrani na czarno na imprezę

Neetu Kapoor i Ridima Kapoor Sahni byli cętkowanymi bliźniakami w czerni, gdy przygotowywali się do ślubu Ranbira Kapoora i Alii Bhatt. Z drugiej strony Bharat Sahni również wyglądał elegancko w swoim czarnym garniturze.

16 kwietnia 2022, 21:55 IST

Natasha Nanda przybywa na przyjęcie poślubne Ranbir Kapoor i Alii Bhatt

Ranbir Kapoor i Alia Bhatt organizują przyjęcie poślubne w swojej rezydencji, a Natasha Nanda i inni goście zaczynają przyjeżdżać, by świętować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.