Alabama Crimson Tide rozgrywający Bryce Young nie wystartował przeciwko Texas A&M Aegis

Tuscaloosa, Ala. – Alabama gwiazda rozgrywający Bryce Young Nie rozpoczął sobotniego meczu przeciwko Texas A&M, ponieważ nadal boryka się z bólem barku w ramieniu.

Młodzik był ubrany i był jednym z trzech kapitanów drużyny na mecz, ale nie próbował żadnych podań podczas przedmeczowej rozgrzewki. Krótko przed rozpoczęciem meczu, Young został ogłoszony na boisku jako start.

Chociaż to, Galen Millrowktóry podczas wygranej w ostatni weekend w Arkansas strzelił dwa gole odpoczywając Youngowi.

Young, zdobywca trofeum Heisman i prawdopodobnie wybrany w pierwszej rundzie w przyszłorocznym NFL Draft, doznał kontuzji w pierwszej połowie w Arkansas, kiedy się obronił, został powalony i upadł na ramię.

Saban powiedział ESPN w czwartek, że nie ma uszkodzeń strukturalnych ramienia Younga. Saban powiedział, że kontuzja nie powinna powstrzymać Younga na dłuższą metę.

Young wziął przedstawicieli na trening w tym tygodniu, ale miał ograniczone możliwości rzucania piłką nożną.

Saban konsekwentnie powtarzał przez cały tydzień, że dostępność Younga będzie oceniana codziennie i że decyzja o grze czy nie zostanie podjęta w porozumieniu z Youngiem i personelem medycznym.

„On jest jedynym, który wie, jak się czuć, ponieważ będzie to coś, w którym toleruje ból” – powiedział Saban w czwartek. „To silny dzieciak i świetny zawodnik. Zobaczymy, gdzie jest w dniu meczu”.

Millro, student pierwszego roku z Teksasu, rzucił z odległości 65 jardów i wylądował przeciwko Arkansas. On również rzucił się na 91 jardów i wylądował.

Numer 1 Alabama wyrusza w następną sobotę w drodze do numer 8 w Tennessee.

READ  Grupy wsparcia kobiet uciszają dominację transpłciowej pływaczki Leah Thomas w turniejach NCAA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.