Call of Duty: Modern Warfare II będzie korzystać z kontrowersyjnego systemu ochrony SMS-ów Blizzarda

Kiedy nadejdzie następne Call of Duty Fani będą musieli połączyć numer telefonu ze swoim kontem Battle.net, aby zagrać w tę grę. „Call of Duty: Modern Warfare IInowo zbudowany Monitor 2 i nowo utworzone konta Call of Duty Modern Warfare Konta wymagają numeru telefonu” – mówi niedawno zauważony wcześniej .

Wiadomość o żądaniu pojawia się po tygodniu kontrowersji wokół niego czyli wcześniej używany system połączeń telefonicznych Monitor 2 i tak dalej Modern Warfare II. dystans kto widział Uniemożliwianie wielu osobom grania Monitor 2 W dniu premiery Blizzard ogłosić Zmniejszyłoby to wymagania. Studio wcześniej mówiło, że wszyscy gracze będą musieli powiązać numer telefonu ze swoim kontem Battle.net, a teraz ten wymóg dotyczy tylko nowych graczy Overwatch. Po części system budzi kontrowersje, ponieważ z SMS Protect nie można korzystać z „niektórych przedpłaconych” numerów. Przed piątkiem gracze, którzy korzystają z usług operatorów komórkowych, uwielbiają bezprzewodowy krykiet Odkrywają, że nie mogą grać w tę grę.

W tej chwili nie jest jasne, czy wszystko Warzone 2.0 Aby grać, gracze będą potrzebować numeru telefonu komórkowego Ta gra, jak tylko się pojawi . Od 2020 roku Infinity Ward prosi o grę za darmo strefa wojny Użytkownicy na komputerze, aby przejść przez . Activision Blizzard nie odpowiedział od razu na prośbę Engadget o wyjaśnienie i komentarz.

Wszystkie polecane przez Engadget produkty są starannie dobierane przez naszą redakcję, niezależnie od firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki afiliacyjne. Jeśli kupisz coś przez jeden z tych linków, możemy otrzymać prowizję partnerską. Wszystkie ceny są aktualne w momencie publikacji.

READ  GTA 6 dostaje nieoficjalną mapę po przeciekach | GameSpot News — Aktualizacje GS News

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.