Amazon, organizacja pracy zgłasza sprzeciw wobec głosowania na federację Alabama

„Na podstawie dowodów, które widzieliśmy do tej pory, jak opisano w naszych zastrzeżeniach, uważamy, że działania NLRB i ALU zostały niewłaściwie stłumione i wpłynęły na głosowanie, i uważamy, że wybory powinny odbyć się ponownie, aby mogły być szeroko reprezentatywne głosowanie.

W innym zastrzeżeniu firma stwierdziła, że ​​związek nie przedstawił rekordowych sprawozdań finansowych. W wywiadzie dla The Times w tym tygodniu prezes związku Christian Smalls powiedział, że zapewnia gotówkę potrzebującym pracownikom, poprzez oddzielne działania GoFundMe i pieniądze związkowe.

Jeśli pracownik musi zapłacić rachunki, „płacimy ten rachunek i wysyłamy pieniądze bezpośrednio, bez żadnych pytań”, powiedział Smalls. Eksperci prawni stwierdzili, że niektóre z tych transakcji – takie jak dodatkowe wynagrodzenie dla organizatorów związków, którzy zachorowali na Covid-19 – mogą być dobre, ale inne mogą powodować problemy w zależności od tego, kiedy i ile osób je otrzymało.

John Logan, profesor Uniwersytetu Stanowego w San Francisco, który bada kampanie pracodawców, powiedział, że rada „rzadko” wetuje wybory w oparciu o zarzuty o wykroczenia związkowe. Amazon musiałby wykazać, że każde niestosowne zachowanie może zmienić wynik wyborów, powiedział, i „w przeciwieństwie do Amazona, ALU nie ma władzy przymusu wobec pracowników”.

Agencja Pracy dała Amazonowi dwa tygodnie, do 22 kwietnia, na dostarczenie dodatkowych dowodów na poparcie zarzutów.

W Bessemer, Alaa, Al Ittihad Trochę późno w początkowym liczeniu Spośród głosów ogłoszonych 31 marca: 993 pracowników głosowało przeciwko reprezentowaniu przez związek handlu detalicznego, hurtowego i sklepów, a 875 głosowało za. Ale policzono nie więcej niż 400 kart do głosowania, ponieważ żadna ze stron ich nie kwestionowała. Kwestionowane karty do głosowania, wystarczające, aby potencjalnie wpłynąć na wynik, mają zostać rozstrzygnięte na posiedzeniu Rady Pracy w nadchodzących tygodniach.

Tegoroczne wybory były unieważnieniem nakazu wydanego przez Radę Pracy po opowiedzeniu się za zarzutami związku, że Amazon nielegalnie ingerował w wybory w ośrodku w zeszłym roku.

READ  Akwizycja na Twitterze: Kalendarium wyboistej drogi Elona Muska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.