Amy Schumer „podniosła i zszokowana” Will Smith Oscar spoliczkował wypadek | Oskary 2022

Dwa dni po tym, jak Will Smith spoliczkował prezentera Chris Rock Na 94. ceremonii rozdania Oscarów, po żartie o swojej żonie, Jadie Pinkett Smith, Hollywood wydaje się zjednoczyć w przekonaniu, że Smith zasługuje na surową reprymendę za swoje czyny.

Jedna z trzech prowadzących tegorocznej imprezy, Amy Schumer, ma Powiedział Nadal jest „zszokowana” wypadkiem i „czeka, aż to obrzydliwe uczucie zniknie z tego, czego wszyscy doświadczyliśmy”.

Pisząc na Instagramie, Schumer dodał: „Kocham mojego chłopaka [Chris Rock] Myślę, że traktował ją jak profesjonalistkę. Został tam i przedstawił Oscara swojemu przyjacielowi [Questlove] Cała sprawa była bardzo irytująca.

„Tyle bólu [Will Smith]W każdym razie nadal jestem w szoku, oszołomiony i smutny.”

W poniedziałek Smith opublikował publiczne przeprosiny dla Rocka w mediach społecznościowych, mówiąc: „Jestem w trakcie kończenia”. Stało się to po jego kwalifikujących przeprosinach w jego przemówieniu akceptacyjnym dla najlepszego aktora w niedzielę wieczorem, broniąc swoich działań, mówiąc: „Miłość sprawia, że ​​robisz szalone rzeczy”.

Will Smith przeprasza po uderzeniu Chrisa Rocka podczas rozdania Oskarów – WIDEO

Akademia zapowiedziała, że ​​przeprowadzi formalny przegląd incydentu, który potrwa „kilka tygodni”, po czym podejmie „odpowiednie działania”.

Rock jeszcze nie zareagował publicznie na incydent, ale nie wniósł jeszcze zarzutów. Sprzedaż biletów na jego nadchodzącą trasę poszybowała w górę po niedzielnej nocy, a strona internetowa rynku podała, że ​​w noc po rozdaniu Oscarów sprzedano więcej biletów na trasę The Rocka niż w ciągu całego poprzedniego miesiąca.

Cena najtańszych miejsc w kolejnej turze w USA i Wielkiej Brytanii wzrosła o blisko 800%.

Przemawiając we wtorek w amerykańskiej telewizji, Jim Carrey Powiedział, że gdyby był na stanowisku Rocka w niedzielę, pozwałby Smitha o 200 milionów dolarów, a Smith powinien zostać aresztowany.

Powiedział, że owacja na stojąco, która otrzymała nagrodę dla najlepszego aktora Smitha później tego wieczoru, sprawiła, że ​​Carrey poczuł się chory. „Hollywood jest po prostu zbiorowo słaby i naprawdę czułem, że to naprawdę wyraźna wskazówka, że ​​nie jesteśmy już wspaniałym klubem”.

Gospodarz, Gayle King, dalej spekulował: „Gdyby ktoś inny wyszedł z widowni i to zrobił, ochrona eskortowałaby go na zewnątrz, a może nawet aresztowała”.

W środę urzędnicy BAFTA powiedzieli, że „wychodzą [Smith] To dla nas kompletna czerwona linia” – dodała Sarah Butt, przewodnicząca Komitetu Telewizji BAFTA i wiceprzewodnicząca BAFTA.

Inni, którzy wypowiadali się na temat incydentu w ciągu ostatnich 24 godzin, to Isla Fisher, która opublikowała zdjęcie swojego męża, Sachy Barona Cohena, wraz z kochającym sercem Rocka, oraz OJ Simpson, który powiedział, że uważa, że ​​był Smithem. „Źle”, ale „rozumie uczucia”.

READ  Zwycięzcy nagrody BAFTA 2022: pełna lista

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.