Amy Schumer ujawnia dowcipy oskarowe, które zrobiła za radą swojego prawnika

Amy SchumerLista celów celebrytów na Oskarach była początkowo znacznie dłuższa.

Podczas sobotniego standupu w Las Vegas współgospodarz programu telewizyjnego ABC ujawnił (per Targowisko próżności), że za radą swojego prawnika napisała kilka dowcipów ze swojego monologu. Potem przystąpiłem do podzielenia się jednym z tych żartów z publicznością.

nie szukaj to tytuł filmu? Co więcej, nie patrz w dół lufy pistoletu Aleca Baldwina” – doniesiono. Schumer najwyraźniej był również skłonny zmierzyć się z Joe Roganem i Jamesem Franco, którzy później zmagali się z zarzutami o niewłaściwe zachowanie seksualne, ale „nie byłem wolno powiedzieć cokolwiek z tego.” [at the Oscars]”,” Zanim krzykniesz: „Ale możesz po prostu wyjść i [slap] ktoś.”

Przed występem w Vegas Schumer Wyznaj w mediach społecznościowych W zeszłym tygodniu wspomniany policzek pozostawił ją „dotkniętą i zszokowaną”, dodając: „Kocham mojego przyjaciela Chrisa Rocka i myślę, że traktował ją jak profesjonalistę. Został tam i przedstawił Oscara swojemu przyjacielowi Questlove i cała sprawa była tak denerwująca. dużo bólu w Willu Smith… w każdym razie, wciąż jestem zszokowany, oszołomiony i smutny. Jestem dumny z siebie i moich kolegów z drużyny. Ale tak. Czekam, aż to obrzydliwe uczucie odejdzie od tego, czego wszyscy doświadczyliśmy.

READ  Aktualizacje na żywo, najważniejsze wydarzenia kalifornijskiego festiwalu muzycznego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.