Analiza: 20 zagranicznych wierszy z listu Donalda Trumpa do Lestera Holta

Przed wyemitowaniem wywiadu były prezydent Donald Trump wysłał trzystronicowy list do Holta, wielokrotnie krytykując tę ​​wizję, kontynuując odrzucanie spisku o oszustwach wyborczych w 2020 roku.

1. „Był powolny i ospały, od początku zdawałem sobie sprawę, że nie miał nic wspólnego z tworzeniem lepszego prokuratora generalnego”.

Ta interpretacja Bar Window zapewnia wgląd w to, jak ludzie cenią: wszystko jest powierzchowne, bez względu na wszystko. I idziemy!

2. „Stał się niezdolny do przestrzegania prawa i porządku oraz uczciwości wyborczej”.

Dlaczego słowo „Prawo i porządek” jest tutaj pisane wielką literą? Czy to oznacza długoterminowy program w NBC? Dociekliwe umysły muszą wiedzieć! I nie zaczynaj od „uczciwości wyborczej”.

3. „Złamali go jak trener łamie konia”.

Cóż, to jest film! Oto opinia Trumpa Zagrożenia demokratyczne Prokurator generalny został zastraszony, gdy wniósł oskarżenie o pogardę przeciwko Barrowi za odmowę zmiany pełnego oświadczenia Roberta Muellera w sprawie rosyjskiej ingerencji w kampanię w 2016 roku. Byłbyś zszokowany, gdybyś dowiedział się, że nie ma prawdziwych dowodów na poparcie twierdzenia Trumpa.

4. „Pomimo dużej ilości dowodów odmówił ścigania oszustw i nieprawidłowości, które były widoczne w wyborach prezydenckich w 2020 r., A wiele więcej po jego odejściu.n. „

– Prawda jest taka, że ​​widzieliśmy główne twierdzenia, które wysuwają twoi ludzie. To bzdury. – Powiedział Bar W okolicy Jego nadchodząca książka została opublikowana przez The Wall Street Journal.

5. „Nawet śledztwo w sprawie M முllera, w przypadku którego stwierdzono brak współpracy, powinno przebiegać znacznie szybciej, zwłaszcza po zapoznaniu się ze wszystkimi dostępnymi informacjami i już w ich posiadaniu”.

M முller stwierdził, że nie ma wyraźnego porozumienia między kampanią Trumpa a Rosjanami w nadziei, że Trump zostanie wybrany. Jak ujął to Mல்லller: „Rosyjski rząd zdał sobie sprawę, że Trump odniesie korzyści z prezydentury, pracował nad uzyskaniem tej decyzji i chociaż śledztwo potwierdziło, że kampania oczekiwała korzyści wyborczych z informacji skradzionych i ujawnionych przez rosyjskie wysiłki, śledztwo nie potwierdziło członkostwa. Trump kampania spiskowała z rosyjskim rządem w jego ingerencji wyborczej. Lub zintegrowana. ”

6. „Wszyscy wiedzą, że moja kampania była szpiegowana, a Bill Barr nic z tym nie zrobił”.

Trump w 2017 roku – bez żadnych dowodów – został nominowany przez byłego prezydenta Baracka Obamę Zamówiłem podsłuchy Telefony Trump Tower podczas kampanii 2016. A na początku tego roku Trump nalegał, aby rekord złożony przez specjalnego doradcę Johna Durhama został potwierdzony jako szpiegostwo. To nie mialo miejsca. Glenn Kessler, Kontroler Prawdy Washington Post Włożyłem to w zeszłym miesiącu: „Zgłoszenie Durham mówi o wiele mniej, niż twierdzi Trump. Jak dotąd Durham nie oskarżył nikogo o szpiegostwo. W rzeczywistości limity dotyczące złożonego kluczowego spotkania już wygasły”.

7. „Jeśli książka jest podobna do niego, wyobrażam sobie, że będzie długa, powolna i bardzo nudna.

READ  Cel powraca o milę pośród „znaczących zmian we wzorcach zakupów konsumenckich”

8. „Teraz ma nadzieję, że zostanie zaakceptowany jako niegodny mediów”.

W poniedziałek Bar powiedział Savannah Guthrie z NBC Będzie głosował na Trumpa Jeśli były prezydent ponownie wystąpi w konkursie w 2024 r., to tak.

9. „Kiedy widzę, że sądownictwo nie wykonuje swojej pracy, mam prawo zgodnie z prawem i Konstytucją, by ich o to poprosić”.

„Wykonywanie swojej pracy” należy tutaj rozumieć jako „nie zrobiłem tego, czego chcieli, abym zrobił”. To nie jest ich praca.

10. „To prawda, że ​​moja kampania była szpiegowana. To jest zdrada, którą teraz potwierdził John Durham”.

„Jeżeli osoby trzecie lub przedstawiciele mediów wyolbrzymiają, umniejszają lub błędnie interpretują fakty zawarte w propozycji Rządu, w żaden sposób nie podważy to ważnych powodów, dla których Rząd zamieścił te informacje”. – Durham Napisał w pozwie sądowym.

11. „Pomimo wielu zbrodni popełnionych przez rodzinę Bidenów, nie naciskałem na Barra, by ich ścigał”.

[narrator voice] Nie ma dowodów na to, że rodzina Bidenów popełniła jakiekolwiek przestępstwa, nie mówiąc już o bardzo niewielu „wielokrotnych” przestępstwach.

12. „Kiedy rzeczy, które zostały zrobione, były tradycyjnie pełne korupcji, osobiście uważałem, że angażowanie się jest niewłaściwe”.

Nie tylko korupcja. Korupcja „mityczna”.

13. „Szpiegowali w 2016 r. i, jeśli to możliwe, poszli jeszcze gorzej w 2020 r. – sfałszowali wybory”.

Warto powtórzyć Popatrz tutaj: „Prawda jest taka, że ​​widzieliśmy główne twierdzenia twoich ludzi, są one nonsensem.”

14. „Brak energii, motywacji i apatia Barry’ego sprawiły, że powiedziałem rzeczy, których nigdy nie musiałem robić – ale był tak leniwy i tchórzliwy, że nigdy nie rozumiał, co się dzieje”.

Zdaniem Trumpa istnieją dwa niewybaczalne grzechy: słabość i niski poziom energii. Bar był jednym i drugim!

15. „Innymi słowy, Bill Barr jest tchórzem!”

READ  McCarthy mówi, że negocjacje w sprawie zadłużenia nie mogą zostać wznowione, dopóki Biden nie wróci

Tak, tak powiedziałeś.

16. Nigdy nie powiedziałem „Powinieneś nienawidzić Trumpa”, ale raczej „Jeśli nie widzisz korupcji w wyborach, wyciekło już wiele informacji (i do tej pory duże sumy), kto jest bardziej zdolny do bycia Prokurator generalny niż ty.Nie masz kręgosłupa.Proszę o rezygnację.

nie to, Wszystko, Bar wyjaśnił, jak wydostał się z Białego Domu. Bar powiedział, jak to się stało: „Następnego ranka odebrałem telefon od Marka Meadowsa. Powiedziałem mu, że nie wyjadę bez ostrzeżenia i nie zaskoczę prezydenta Trumpa. 14 grudnia wszystkie stany potwierdziły wyniki wyborów i skutecznie zablokowały się.

17. „Wybory były całkowicie skorumpowane. Nie mamy nikogo przeciwko tej korupcji, ponieważ Bill Barr nie odważył się tego zrobić”.

Jeszcze raz, Popatrz tutaj: „Prawda jest taka, że ​​widzieliśmy główne twierdzenia twoich ludzi, są one nonsensem.”

18. „Byłem prezydentem Stanów Zjednoczonych i zostałem poproszony o wygłoszenie przemówienia 6 stycznia. Poszedłem na miejsce, wygłosiłem przemówienie i wróciłem do Białego Domu”.

Trump wygodnie zostawił to, co powiedział tłumowi na wiecu „Stop Stealing”. „Walczymy jak diabli” – powiedział. „Jeśli nie będziesz walczył jak diabli, nie będziesz już miał narodu”.

19. „Gdyby przyjęli moją ofertę, nie byłby to „6 stycznia”, jaki znamy”.

Trump od dawna twierdził, że przed 6 stycznia 2021 r. zaoferował 10 000 lub więcej żołnierzy Gwardii Narodowej, ale przewodnicząca Izby Reprezentantów Nancy Pelosi odrzuciła ten pomysł. Jego sposobem jest uchylanie się od odpowiedzialności za to, co wydarzyło się tego dnia. To też nie jest prawdą. „Nie ma wyraźnych dowodów na to, że Trump złożył taką prośbę i nie ma dowodów na to, że Pelosi temu odmówił”. PolitiFact powiedział w zeszłym roku.

20. „Teraz Shifty kontynuuje polowanie na czarownice z Adamem Schiffem, Rhino Liz Cheney i innymi, których nazywam Niewybraną Grupą”.

READ  Sąd Najwyższy Stanów Zjednoczonych odrzucił wniosek Trumpa o zajęte dokumenty

Zbędny kapitał? Sprawdzać. Zadzwoń po imieniu? Sprawdzać. Tak, to dobre miejsce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *