Andrew Benintendi sprzedał Yankees

NOWY JORK — Mniej więcej o tej porze zeszłego roku lot czarterowy z Tampy do Miami był pełen brzęczących efektów dźwiękowych i migających ekranów, gdy w kabinie pojawiały się plotki, że Yankees przejmą Anthony’ego Rizzo od Cubs. Przeprowadzka dała mile widziany blask, iskrząc świętowanie w przejściach.

Rizzo i jego koledzy z drużyny byli w klubie w Citi Field podczas cichej wizyty w środę wieczorem, kiedy dowiedzieli się o kolejnej umowie, która, jak mają nadzieję, zwiększy ich szanse poza sezonem. W krótkim czasie Przegrana 3-2 do MetsJankesi sfinalizowali tygodniowy kontrakt z Royals na zapolowego. Andrzeja Benintendiego.

Dane firmy
Jankesi otrzymują: Andrzeja Benintendiego
Royals otrzymują: RHP Chandler Champlain, LHP TJ Sikkema i RHP Beck Way

– To dobry zawodnik – powiedział zapolowy Aaron Judge. „Miałem okazję grać przeciwko niemu przez kilka lat, kiedy grał w Bostonie. Widziałem, jak robił wiele interesujących rzeczy. Więc jeśli to prawda, to z pewnością duża część tego, przez co tutaj przechodzimy.

W umowie potwierdzonej przez oba kluby wieczorem, Yankees wysłali trzy rzuty możliwości Do Kansas City w zamian za 28-letniego Benintendi: praworęczny Chandler Champlain, leworęczny DJ Sikkema i praworęczny Beck Way.

Przejęcie Benintendi pomogło stłumić passę przegranych z dala od Mets, a trafienie Starling Marte przez Vandy’ego Peraltę przypieczętowało dwumeczową serię Tunnel Series.

– Jest dobrym graczem w środku sezonu All-Star – powiedział menedżer Yankees Aaron Boone. „Ma zwycięski rekord [2018] Bieg na Mistrzostwa Red Sox. Oczywiście był dla nich dobrym graczem, ale teraz przygotowuje dobry rok dla Royals.

Boone powiedział, że leworęczny Benintendi, All-Star American League w tym sezonie, może pomóc poprawić i tak już mocny skład.

„To fałszywe wieści, że mamy w składzie wielu mocarzy, wielu sługusów” – powiedział Boone. „Mamy dzikusów w składzie, dobrych uderzających. Benintendi jest świetnym uderzającym, trafia na bazę z bardzo wysokim magazynkiem, uderzenia z lewej strony zapewniają równowagę. … Będę podekscytowany, mogąc napisać jego imię .

W 93 meczach w tym sezonie Benintendi osiąga .320/.387/.398 z 14 deblami, dwoma trójkami, trzema graczami z domu, 39 RBI i czterema skradzionymi bazami. 34 mecze z wieloma trafieniami Benintendi są najlepsze w Lidze Amerykańskiej, podczas gdy on jest trzeci pod względem średniej mrugnięcia, drugi pod względem trafień (111) i szósty pod względem procentu bazowego.

„Psie dni lata, mielliśmy to przez jakiś czas, a potem dodajesz kawałek” – powiedział sędzia. „Facet, który przez cały rok uderza ponad 0,300, gra świetną obronę i jest iskrą w Kansas City. Za każdym razem, gdy wprowadzasz go w kulturę, którą mamy, zawsze jest to plus i zastrzyk energii.

Benintendi był ostatnio na pierwszych stronach gazet z powodów innych niż baseball, ponieważ należał do zespołu Royals, który nie mógł podróżować do Toronto, ponieważ nie był zaszczepiony przeciwko Covid-19. Yankees mają regularny sezon w Toronto (26-28 września); New York Post poinformował w środę, że Benintendi powiedział swoim bliskim osobom, że otrzymuje szczepionkę.

Benintendi, Złoty Glover z 2021 roku, który grał siedem głównych sezonów ligowych z Red Sox (2016-20) i Royals (2021-22), zaliczył w tym sezonie 88 startów na lewym polu, bezbłędnie rozegrał 164 inningi.

Przejęcie Benintendi oznacza koniec kadencji Joey Gallo w mundurze Yankees; Gallo uderza .161 (37-za-230) z 103 skreśleniami w 80 meczach i był używany jako szczypanie przeciwko Mets bliżej Edwinowi Diazowi w ósmym inningu we wtorek.

Środa była 12. porażką Yankees w 22 meczach w tym miesiącu, a teraz mają drugi najlepszy rekord w głównych turniejach 66-33 (Dodgers 65-32).

„Wciąż jesteśmy jedną z najlepszych drużyn w grze, więc po kilku tygodniach naprawdę nie mogę ocenić naszego sezonu” – powiedział sędzia. „Ale myślę o dodaniu takiego faceta [Benintendi] Na pewno trochę nas podkręci, to na pewno. Myślę, że będzie pasował.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.