Anioły, Diamentowe Grzbiety, Czerwone i Tygrysy sprzeciwiają się podwyżce luksusowego MLB – The Athletic

Od redakcji: Ta historia została zaktualizowana, aby dodać komentarz od A MLB Oficjalny rzecznik niedawnej propozycji CBT do ligi.

Nowy Jork – Czterech właścicieli Major League Baseball – Bob Castellini z czerwoniChris Ilitch z tygrysyKen Kendrick z Diamentowe Grzbiety Art Moreno z Anioły Trzy osoby sprzeciwiły się podniesieniu podatku od równowagi konkurencyjnej do poziomów zaproponowanych niedawno przez ligę, a trzy osoby zostały poinformowane o rozmowie na poziomie właściciela, która odbyła się w tym tygodniu dla The Athletic. MLB i tak wyszedł z propozycją, przesuwając swoją ofertę na pierwszym progu do 220 milionów dolarów — o 10 milionów dolarów więcej niż w 2021 r. i o 6 milionów dolarów w porównaniu z poprzednią ofertą, ale wciąż znacznie mniej niż popyt graczy wynoszący 238 milionów dolarów.

stopa wzrostu podatku od luksusu Nie nadąża za ogólnym wzrostem przychodów W sporcie, co czyni go jednym z głównych zainteresowań zawodników.

Opór czterech właścicieli ujawnia przynajmniej niektórych twardogłowych, którzy mogą wpłynąć na najbardziej sporną kwestię w negocjacjach, która już kosztowała sport. Jedna osoba poinformowana o rozmowie zauważyła, że ​​właściciel White Sox Jerry Reinsdorf, jastrząb w sporze w latach 1994-1995, nie był wśród tych, którzy stali na przeszkodzie. Nie wszyscy drobni właściciele – właściciele, którzy teoretycznie byliby w bardziej niekorzystnej sytuacji niż podwyżka podatku od luksusów, która ogranicza wydatki na wyższą skalę – również sprzeciwiali się podwyżce.

READ  Caitlin Clark z Iowa State jest druga na liście wszechczasów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *