Antonio Brown zwalnia Toma Brady’ego i Bruce’a Ariane w mediach społecznościowych

Uczucia Antonio Browna do Toma Brady’ego nadal przechodzą z jednej skrajności w drugą, ale jego nienawiść do trenera Buccaneers Bruce’a Aryana pozostaje taka sama.

Trzy tygodnie po opublikowaniu hype video Z okazji przejścia na emeryturę byłego kolegiBrown powrócił do rozdzierania Brady’ego, odnosząc się do kontrowersyjnego końca jego pobytu w Tampa Bay w tym sezonie.

W poniedziałkowym poście na Instagramie Ekscentryczny odbiorca oskarżył hakera o próbę „celowego zranienia mnie” i twierdził, że „wysłali mnie tam, wiedząc, że nadal jestem ranny”, napisał w górnej części zdjęcia rentgenowskiego swojej kostki. Następnie napisał, że Brady „skłamał” mu, gdy wszedł do gry.

„Tom powiedział, że wrzuci to, jeśli przyjdę grać z bólem, przyszedłem” – powiedział Brown o zwycięstwie drużyny w 17. tygodniu na Jets. „Nie wyrzucił tego, wyobraź sobie, że jest kontuzjowany, musi grać przez to i kłamać. [to]. „

33-latek miał na myśli swój ostatni mecz z Buccaneers. Skończyć z Zdejmuje koszulę i ochraniacze i ucieka z boiska Po odmowie powrotu do gry na prośbę Ariosiona. Brown twierdzi, że jego kostka była tak poważnie kontuzjowana, że ​​nie mógł tego dnia kontynuować gry na stadionie MetLife. Niedługo potem został wycięty przez Tampa Bay.

Antonio Brown poszedł za Tomem Bradym i Brucem Aryanem w serwisie społecznościowym.
Getty Images (2), AP

„Trener powiedział, że jeśli nie mogę tak biegać, wynoś się stąd” – napisał Brown. „F – k all you MF”

Brown już raz odwrócił swoje uczucia do Brady’ego. Krótko po odejściu z Bucs powiedział, że przyszły Hall of Famer, który odegrał kluczową rolę w sprowadzeniu go do Tampa Bay, był nikim innym jak jego przyjacielem. Ponieważ znam piłkę nożną. Po dwóch tygodniach wycofać się Na tych komentarzach, nazywając Brady’ego „mój człowiek” i nie przekręcając jego wcześniejszych słów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *