Apple wreszcie sprzedaje słuchawki EarPods USB-C

Teraz, gdy iPhone ma porty USB-C, Apple oferuje przewodowe słuchawki EarPods ze złączem USB-C, których można używać z nowymi smartfonami – i na szczęście z szeroką gamą urządzeń Apple.

według Strona słuchawek EarPods USB-C firmy AppleBędzie działać z urządzeniami iPhone, iPad i Mac z portami USB-C; Aby jednak były kompatybilne ze zaktualizowanymi słuchawkami, muszą mieć zainstalowane najnowsze systemy operacyjne. zwłaszcza:

Modele komputerów Mac z portem USB-C i systemem macOS Monterey 12.6 lub nowszym.

Modele iPada z portem USB-C z systemem iPadOS 16.4 lub nowszym.

Modele iPhone’a z portem USB-C z systemem iOS 17 lub nowszym.

Chociaż ograniczenia oprogramowania są nieco denerwujące, nadal bardzo się cieszę, że Apple w końcu wypuściło wersję EarPods z USB-C. Za każdym razem, gdy muszę odebrać połączenie na moim iPhonie, gdy chcę dobrze brzmieć, podłączam słuchawki Lightning EarPods, ponieważ brzmią o wiele lepiej niż moje bezprzewodowe słuchawki AirPods. Po prostu słuchaj doskonałej jakości mikrofonu słuchawek EarPods Ten film pochodzi od Becci Varsace.

Jednak w przypadku wielu połączeń na komputerze Mac korzystam z tanich słuchawek przewodowych, które podłączam do gniazda słuchawkowego 3,5 mm w MacBooku Air i mam dość kiepski mikrofon. Chcę używać słuchawek Lightning EarPods, ale cóż, mają Lightning. I tak, mogę dostać EarPods ze złączem 3,5 mm (lub dowolne inne przyzwoite słuchawki ze złączem 3,5 mm), ale w sytuacji, która prawdopodobnie dotyczy tylko mnie, dostęp do gniazda jack 3,5 mm w moim laptopie jest bardzo niewygodny w zależności od gdzie Mając komputer na biurku.

Wszystko to oznacza, że ​​prawdopodobnie wydam 20 dolarów w sklepie Apple Store, aby kupić parę słuchawek dousznych USB-C, dzięki którym będę mógł uzyskać dobry dźwięk podczas ważnych rozmów w pracy. A kiedy w końcu dokonam aktualizacji do iPhone’a z portem USB-C, nie mogę się doczekać, aby używać z nim słuchawek. Gdyby tylko EarPods były nadal w pudełku.

READ  NEO: The World Ends with You jest już dostępny na Steam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *